Ruka jako balon. Vémola přiznal zranění, Kincl se obává, že zápas nebude

Ruka jako balon. Vémola přiznal zranění, Kincl se obává, že zápas nebude

“Terminátor” se nyní věnuje tvrdé přípravě na zápas s Patrikem Kinclem, kterého chce vystřídat na trůnu střední váhy. Objevily se ale komplikace.

Je dobře známo, že Karlos Vémola s oblibou testuje limity vlastního těla, které během přípravy rozhodně nešetří. Z tělocvičny si tedy občas veze i nějaké to zranění. S jedním bojuje právě v těchto dnech. Včera totiž na Instagramu přiznal, že ho trápí levá ruka. "Po včerejším těžkém tréninku v Pražském rohovníku mám ruku nateklou jako balon,” postěžoval si a prozradil, že ho ještě čekají náročné sparingy v Reinders MMA, které rozhodně nechce vynechat. Na ruku tedy namontoval léčebný aplikátor, jenž ulevuje od bolesti a urychluje hojení. ”Terminátor bude připravený na večerní sparingy!”Na příspěvek vzápětí reagoval Patrik Kincl. “Sám nevím, co si o tom mám myslet… Začalo to dřív, než jsem čekal,” zmínil na Instagramu. Tím odkázal na debatu v rámci pořadu Tváří v tvář, kde s Vémolou o vzájemném souboji diskutoval. Právě zde vyjádřil obavu z toho, že se zápas nakonec neuskuteční. “Můj největší strach je ten, že k tomu zápasu nedojde… A ne z mé strany,” upřesnil.

“Tak já už nejsem nejmladší, neříkám, že je to blbost, že neexistuje [možnost], že se nemůžu zranit. Momentálně jsem ve skvělé fyzické kondici,” reagoval Vémola s tím, že zranění může klidně překvapit i Kincla. “Ale strach z toho, že k zápasu nedojde, ten já nemám,” pokračoval s přesvědčením, že se souboj dříve či později uskuteční. “Kdyby se jeden z nás zranil, tak k němu stejně dojde. On se tomu zápasu bohužel nevyhne, nemá jinou kličku.” ...

CELÝ ČLÁNEK