Růžový panter čelí negativním komentářům. Už to není jako dřív, okomentoval podporu ze strany fanoušků

Růžový panter čelí negativním komentářům. Už to není jako dřív, okomentoval podporu ze strany fanoušků

David Kozma dlouhé roky kraloval welterové divizi, titul šampiona mu ale nedávno vyfoukl Kaik Brito. A to se odrazilo také v reakcích fanoušků.

Hned po úvodním kole pyramidy Tipsport Gamechanger si bojovníci mohli vybrat svého dalšího soupeře, David Kozma si však vylosoval nejvyšší číslo, takže toto privilegium neměl. Zbyl na něj tedy Alex Lohoré. A jak sám přiznal, raději by si vybral jiného bojovníka. “Říkal jsem si, že když budu mít možnost, vezmu si Jungwirtha, ze všech mi přišel nejsnazší. A já chci v pyramidě postoupit co nejdál, tak bych si vzal nejsnazšího,” řekl v posledním videu z vlastní produkce. Lohoré je dle jeho odhadu o něco tvrdší oříšek, s tím si ale musí poradit. “Pokud chci vyhrát pyramidu, musím porazit kohokoliv.” Francouzský bouřlivák se už v Oktagonu předvedl několikrát, Kozma tedy moc dobře ví, co od něj může očekávat. “Je to prostě tvrdý borec, víme, že má ránu. Nemůžu ho nechat, aby mě trefil,” vysvětlil, přičemž zavzpomínal na Matúše Juráčka, jenž doplatil na jeho pravačku. “Ale věřím, že mě neohrozí.”

“Růžový panter” měl v prvním zápase s Łukaszem Siwiecem velké štěstí, šampion organizace Babilon MMA totiž předvedl velmi sympatický výkon. Při vyhlašování výsledku si Kozma do poslední vteřiny nemohl být jistý, že postoupí, rozhodčí ale nakonec rozhodli v jeho prospěch. Poděkovat mohl fanouškům, kteří ho v ostravské hale hnali kupředu. Další část turnaje se ovšem odehraje v Praze. “V O2 areně už jsem dlouho nezápasil, ale nevadí mi to. V Praze jsem doma, bude to zase pohodlnější, protože nebudu muset nikam jezdit.” Kozma očekává, že ho diváci jako domácího zápasníka podpoří. “Budu zápasit s Lohorém v Česku, takže by mi Češi měli fandit.” ...

CELÝ ČLÁNEK