Souboj dobra se zlem. Mikula vysvětlil, proč nemá problém zápasit s Růžičkou

Souboj dobra se zlem. Mikula vysvětlil, proč nemá problém zápasit s Růžičkou

Když přišla nabídka na titulový zápas proti Růžičkovi, okamžitě přijal. Svého soupeře Jacob Mikula vnímá především jako vynikajícího sportovce, jehož skalp by znamenal velký posun v kariéře.

Slovenský bojovník Jacob Mikula naposledy ve velmi těsném souboji zdolal na body Matěje Nusku. Vybojoval si tak titulovou šanci proti Tadeášu Růžičkovi, nad jehož pokračováním v RFA visel po pouličních incidentech otazník. Promotéři se však rozhodli dát kontroverznímu českému fighterovi druhou šanci a ani samotný Mikula nemá problém se mu v kleci postavit.

„Vôbec som neváhal, či ten zápas vezmem. Už dlho vopred bol dohodnutý, aj pred tou kauzou, lebo ja som si ten titul vybojoval. Zápasil som s Matějom Nuskom na RFA 9 v Prievidzi, kde sa rozhodovalo, kto pôjde o titul s Mawarom. Zápas som vyhral ja, takže tam sa to spečatilo. Potom prišla jeho kauza, ale sú to jeho veci, jeho starosti a jeho problémy, do ktorých mňa nič. Čo sa týka jeho súkromného života, tak do toho sa vôbec nestarám. Ja ho vnímam ako vynikajúceho športovca, takže som vôbec neváhal.“ vysvětlil slovenský bojovník svůj postoj ...

CELÝ ČLÁNEK