Startovka turnaje RFA: Grand Opening je kompletní! Co nás čeká?

Startovka turnaje RFA: Grand Opening je kompletní! Co nás čeká?

Organizace Real Fight Arena za necelé tři týdny nabídne svůj druhý turnaj, na němž se představí známá jména domácí scény. Startovka se pomalu ale jistě plnila relativně dlouho, nyní byla oznámen i hlavní zápas celého turnaje.

Tou není nikdo jiný než poslední soupeř Karlose Vémoly - Milan Ďatelinka. Zařadil se tak mezi “přeběhlíky”, kteří se rozhodli opustit Oktagon MMA. Na přestup ostatně poukazoval sám Ondřej Novotný. Jeden z šéfů největší tuzemské organizace se v posledním vysílání MMA letem světem nechal slyšet, že Ďatelinka už není jeho problém.

Stále platí, že přestupy budí mnoho emocí, a to nejen u promotérů, ale také mezi fanoušky. Negativní komentáře si samozřejmě přečetl i Ďatelinka, jenž se k novému angažmá v krátkosti vyjádřil na Instagramu. “Chtěl bych poděkovat těm, co říkají, že mi fandili a budou mi fandit bez ohledu na to, kde jsem.” Pro kritiky naopak připravil velmi ostrý vzkaz. “Těm, co mi psali, že mi fandili, ale že jsem je zklamal přestupem, že to nečekali - chlapci moji, mám vás úplně v p**i… Zápasníkovi fandíte proto, že je to dobrý člověk, dobrý zápasník, a fandíte mu bez ohledu na to, kde zápasí,” pokračoval a vysvětlil, co ho k přestupu motivovalo. “Potřebuji platit účty. Ano, samozřejmě šlo o peníze, o nic jiného nešlo. Chtěl jsem si vyzkoušet změnu, to je jedna věc, druhá věc byly peníze,” řekl s odkazem na rodinu a bydlení ...