Stephan Pütz zvyšuje sázku. S Vémolou chce bojovat o svobodu jeho zvířat

Stephan Pütz zvyšuje sázku. S Vémolou chce bojovat o svobodu jeho zvířat

Oktagon se chystá na další výjezd do Frankfurtu, což mimo jiné znamená, že dostanou prostor velké německé hvězdy. Chybět nebude ani Stephan Pütz, který má nyní políčeno na Miloše Petráška, ale vyhlíží také souboj s Vémolou.

Promotér Ondřej Novotný dal jasně najevo, že souboj s Vémolou ještě má svůj čas, německou “T-800” si nejprve nechá řádně otestovat od motivovaného Miloše Petráška. Německá jednička polotěžké divize “Melouna” oceňuje především za ochotu brát těžké soupeře. “To, že sám sebe hecuje a chce opustit svoji komfortní zónu, to je pro něj, jako pro sportovce, ale i osobnost, velké plus,” řekl Pütz rozhovoru pro Oktagon. A zatímco Petrášek naznačil, že do zápasu zřejmě nepůjde s konkrétním taktikou, jelikož je připraven na všechny aspekty boje, Stephan si hodlá prosadit vlastní plán, což vnímá jako jistou cestu za další výhrou. “Samozřejmě chci ukázat, jak jsem se připravoval, kvůli čemu jsem tak tvrdě dřel. Chci předvést svůj gameplan, který jsem si připravil, vyvíjet tlak a zápas předčasně ukončit. Je to pro mě velmi důležité,” řekl s tím, že očekává Petráška v té nejlepší možné formě.

V rámci natáčení se ale Pütz samozřejmě vyjádřil také k Vémolovi, jenž polotíze Oktagonu momentálně šéfuje. Jeho souboj o titul s Aleksandarem Iličem viděl Stephan na Štvanici na vlastní oči, žádný velký dojem na něj ale neudělal. “Vím, že si rád volí lehčí cestu, moc jsem nepochopil ten matchmaking. Byl to pro něj spíš takový dárek,” řekl k výběru srbského bojovníka ...

CELÝ ČLÁNEK