Štvanice naposledy a hned dvakrát. V kleci Vémola, rivalové Sanikidze s Keitou či bitva o Kincla

Štvanice naposledy a hned dvakrát. V kleci Vémola, rivalové Sanikidze s Keitou či bitva o Kincla

Organizace OKTAGON MMA se loučí s ikonickou Štvanicí, a to ve velkém stylu. Pražský ostrov se na dva dny stane přístavem, v němž zakotví notoricky známá jména domácí scény a také zahraniční hvězdy.

OKTAGON ani v létě nespí. Na dveře už buší razancí Karlose Vémoly další dva turnaje během dvou dnů. Je to tak, největší česko-slovenská organizace poprvé pro lačné fanoušky přichystala dvojitý zážitek. Velká show se odehraje v pátek a sobotu na Štvanici a přítomen bude i ikonický Terminátor, zmíněný na začátku tohoto textu. Ovšem nejen on stojí za pozornost. Přesvědčte se sami. 

Letní turnaj na Štvanici, to už je pro OKTAGON MMA takový příjemný folklór. Dvě léta za sebou byla Štvanice vyprodaná za necelých 60 hodin. Krásné počasí, osvěžující drinky a atraktivní fighty, to bude letos nabídnuto hned dvakrát. Jedná se o určitý risk, počasí nad Prahou se dle předpovědi dá v nejbližších dnech do breku, ale samotné zápasy v ohrožení nebudou. Nad bojovou klecí bude stříška. A diváci? Ti kupují lístky s rizikem, že holt promoknou. „Přemýšleli jsme o tom už několik let. A pokud nám někdo nepřeje, místo jedné Štvanice uděláme dvě,“ řekl pro CNN Prima News promotér Ondřej Novotný ...

CELÝ ČLÁNEK