Tomáš Kvapil se po více než dvou letech vrátí do boje. Chce ukázat atraktivní wrestling s pořádnými granáty

Tomáš Kvapil se po více než dvou letech vrátí do boje. Chce ukázat atraktivní wrestling s pořádnými granáty

Na poslední zápas Tomáš Kvapil patrně nevzpomíná s radostí, byl totiž předčasně ukončen kvůli hluboké tržné ráně nad pravým okem, navíc odcházel s nepříjemným zraněním ramene. To se ale stalo už v předminulém roce. Letos chce po dlouhé pauze vše otočit, přesně za měsíc bude chtít ukázat, zač je toho loket.

V prosinci se v Pardubicích uskuteční další galavečer pod hlavičkou organizace MMAsters league. Organizátorům se podařilo domluvit velmi atraktivní zápas, do klece totiž vstoupí vítěz pyramidy Oktagon Underground Tadeáš Růžička, proti kterému stane ostřílený Jakub Krofta, oba borci si to rozdají dle pravidel K-1. Polovina z deseti zápasů se však uskuteční v MMA, na tomto poli je hlavním tahákem návrat Tomáše Kvapila.“Kvápa” si prožil smolné období, kdy se snažil bojovat především se zraněným ramenem. Rehabilitace bohužel nezabrala, nakonec tedy musel podstoupit operaci. Když už pomalu začínal přemýšlet o návratu do klece, přišlo další zranění v podobě natrženého vazu v koleni. Během letošního roku chce ale za každou cenu stihnout další zápas.

“Tento rok jsem měl nějaké cíle, všechny jsem si splnil kromě jednoho jediného a zároveň nejdůležitějšího - absolvovat MMA zápas. To pro mě bylo tak důležité jako nic jiného. Už to vypadalo že to nestihnu, ozvalo se koleno, byl jsem z toho opravdu nešťastný,” řekl v rozhovoru s Patrikem Kinclem. Původně se chtěl představit v říjnu, turnaj MMAsters se však přeložil až na prosinec, což se mu náramně hodí ...

CELÝ ČLÁNEK