Usman a Namajunas prozradili, jak prožívali šílený zápas svého kamaráda Gaethjeho

Usman a Namajunas prozradili, jak prožívali šílený zápas svého kamaráda Gaethjeho

Tenhle zápas zvedal diváky ze sedadel. V zákulisí se mezitím do boje připravovali kolegové jednoho z aktérů, ani oni nemohli odtrhnout oči.

O víkendu se na hlavní kartě UFC 268 sešli hned tři týmoví parťáci - Justin Gaethje, Rose Namajunas a Kamaru Usman. Původně měli nastupovat hned po sobě, nakonec se ale podařilo zápas Gaethjeho přesunout na začátek, čímž vznikla krátká časová pauza. Uznávaný kouč Trevor Wittman tak mohl alespoň chvíli věnovat pozornost šampionce, za což byla Rose hodně vděčná.

Na pozápasové tiskové konferenci se jí jeden z novinářů zeptal, jestli dechberoucí bitvu svého týmového kolegy s Michaelem Chandlerem sledovala. Americká bojovnice přiznala, že v případě Gaethjeho to ani nejde jinak. "Něco v tom, jak bojuje, vás dostane. Rozbušilo mi to srdce. Obvykle se na jiné zápasy nedívám, občas je zkontroluju na obrazovce během rozehřívání, ale většinou jsem dost soustředěná na sebe. Ale na tohle se nedalo nekoukat. Ještě, že tam pak byla krátká pauza před mým zápasem," popsala šampionka své pocity ...

CELÝ ČLÁNEK