Végh naznačil, o kolik bude Vémola v kleci těžší. Už nyní si dělá zálusk na dalšího šampiona

Végh naznačil, o kolik bude Vémola v kleci těžší. Už nyní si dělá zálusk na dalšího šampiona

Váha je splněna, Attila Végh i Karlos Vémola se vešli do stanoveného limitu. V kleci ale mezi nimi bude nejspíš značný rozdíl.

Karlos Vémola před půl rokem vyjádřil jisté pochybnosti, zda k odvetě s Attilou Véghem vůbec dojde, starosti mu dělala váha na straně soupeře. „Pumukli” se ostatně nijak netají tím, že s radostí holduje méně zdravým a kaloricky vydatným pokrmům, Vémolovi však slíbil, že z něj do června bude jiný člověk. A to také splnil. Krátce před zápasem předvedl skvělou formu, kterou by mu leckdo mohl závidět. „Karlíto se mi pořád vysmíval, že jsem tlustý a tak dále, já jsem ale říkal, že když dostanu bojový úkol, tak si jdu za svým. Umím se namotivovat, nahecovat, a proto jsem tam, kde jsem,” řekl v posledním vysílání pořadu MMA letem světem. „Největší radost mám z toho, že mám čisté svědomí. Pro tento zápas jsem nemohl udělat víc, než jsem udělal.”

Na průběh odvety a samotný výsledek se vůbec nesoustředí. „Změnil jsem se, jsem nový člověk. Mám z toho celého radost. A jak jsem říkal – když to celé vyjde bez zranění a bude dobrá váha, tak je to třešnička na dortu. Půjdeme si to všechno společně užít. Když koukám kolem sebe, tak jsem vděčný Oktagonu i vám, že to celé můžu zažít,” vzkázal divákům. „Výsledek vůbec neřeším, mám to napsané nahoře.”Někdejší šampion Bellatoru přiznal, že mu několikaletá pauza od MMA prospěla, což ho příjemně překvapilo. „Začaly mě bavit tréninky a ta motivace. Pět let pauzy my dalo strašně moc, mám nový elán. Cítím se úplně jinak,” řekl s tím, že do přípravy dal maximum. „Ale to jsou jen řeči, skutek bude v sobotu. Možná dostanu bombu a odpadnu,” zasmál se.Zdá se, že v sobě opět rozdmýchal oheň a připomněl si, čím je pro něj MMA tak lákavé. Bude zřejmě záležet především na výsledku sobotního duelu, nelze ale vyloučit, že si domluví další zápasy. Během vysílání padlo i jméno Patrika Kincla. „Nechci nikoho vyzývat, když ještě nic nedopadlo, ale pokud ano, tak bych ho vyzval hned,” ušklíbl se ...

CELÝ ČLÁNEK