Vémola bude v prosinci bojovat, zájem o něj mají Pirát i Pešta

Vémola bude v prosinci bojovat, zájem o něj mají Pirát i Pešta

Karlos Vémola nakonec o zápas na posledním letošním turnaji Oktagonu nepřijde, otázkou ale zůstává, proti komu se 30. prosince postaví.

Odvetu s Patrikem Kinclem se domluvit nepodařilo, a tak to vypadalo, že už Karlose Vémolu letos v oktagonu neuvidíme. On sám přiznal, že pro něj organizace nejspíš nedokáže sehnat žádného zajímavého soupeře. Terminátor proto vzal osud do svých rukou a vyzval hned několik jmen. Jako první zmínil Attilu Végha, ten ale vhozenou rukavici nezvedl.

Vémola následně skrz sociální sítě vyzval také Materlu, Pütze a Piráta. Polák nepřipadá v úvahu, neboť má na 16. prosince naplánovaný souboj o titul střední váhy KSW. Němec na výzvu nereagoval. Slovenský fighter by se ale zápasu v O2 aréně nebránil. “Ak s niekým tento Silvester zápasiť, tak určite Karlíto. Tam sú vecičky ešte na doriešenie. Čo Vy na to?” zeptal se Krištofič fanoušků na Instagramu. Ti se podle očekávání rozdělili na dva tábory, zatímco jedny by duel zajímal, druzí ho považují za zbytečný i kvůli tomu, že Pirát prohrál poslední dva zápasy ...

CELÝ ČLÁNEK