Vémola se v Thajsku dostává zpět do formy, pak plánuje potrénovat s posledním přemožitelem Patrika Kincla

Vémola se v Thajsku dostává zpět do formy, pak plánuje potrénovat s posledním přemožitelem Patrika Kincla

Návrat Karlose Vémoly do oktagonu se blíží, a tak Terminátor vyrazil do Thajska, kde se chce zbavit přebytečných kil. Celá příprava na souboj s Kinclem tím ale v podstatě jen začíná.

„Tady v Phuketu už bude jedna hodina ráno a já tady před Muay Thai Tiger gymem ještě vyběhávám, protože ta váha se sama neudělá. A to byl hlavní důvod, proč jsem vyrazil teď na 14 dní do Thajska, protože jak jsem byl nemocnej a po nemoci, tak jsem s Yakuzou trénoval hlavně technicky a díky tomu jsem hodně přibral a spadla mně kondice. Takže teď jsme v Thajsku na 2 týdny se zaměřením na tvrdou kondiční přípravu,“ informoval Vémola fanoušky prostřednictvím sociálních sítí a připojil i montáž z tréninku ve stylu Rockyho.

Z Thajska by měl Karlos zamířit do UFD gymu v Düsseldorfu. "Mimo plno skvělých středních vah tam mají také jednoho frajera, který porazil Kincla v jeho posledním zápase mimo OKTAGON," prozradil s narážkou na Roberta Soldiče. Chorvatský "Robo cop" zničil Patrika předloni v kleci polské KSW. Stylově se však jedná o naprosto odlišného zápasníka, než je Vémola, takže mu asi těžko poradí něco převratného ...

CELÝ ČLÁNEK