Vyhozené žebro a infekce v noze. Kincl odhalil, jak těžká byla příprava na Lohorého. Bude letos odveta s Vémolou?

Vyhozené žebro a infekce v noze. Kincl odhalil, jak těžká byla příprava na Lohorého. Bude letos odveta s Vémolou?

Patrika Kincla během přípravy na první obhajobu titulu potkaly nepříjemné komplikace. Šampion naznačil, že na odvetu s "Terminátorem" možná bude potřebovat více času.

“Teď se to docela seskupilo. Měl jsem vyhozené žebro, které mě na dost dní stoplo z tréninku, měl jsem nějakou infekci v noze, chvíli jsem nechodil. Dvakrát už jsem chtěl Ondrovi volat, ale řekl jsem si, že to dám. A dal jsem to. Na druhou stranu jsem to bral tak, že je to dobré znamení, že ta forma graduje, že to prostě musím zlomit,” prohlásil Patrik Kincl na pozápasové tiskové konferenci. Staronový šampion zmínil, že MMA bojovníci běžně nastupují se zraněním, nechtělo se mu tedy zápas rušit, byť mu infekce dala zabrat. S problémy se naštěstí zavčasu popasoval. “Jsem rád, že se to vždy podařilo rychle vyřešit.”

“Inspektor” byl potěšen, že divákům předvedl zbraně, které do svého arzenálu zařadil v posledních měsících. “Jsem strašně rád, že mi vyšel tenhle game plan, že jsem mohl ukázat, že jsem komplexní zápasník, že stejně dobře zápasím i v postoji.” Zároveň ale přiznal, že měl větší radost, když titul ukořistil poprvé v souboji s “Pirátem”. “To bylo vydřené, byly tam emoce, fauly od Piráta. Mám rád, když jsou ty zápasy fakt náročné, když si člověk hrábne na dno a pak to může oslavit. Teď to skončilo v půlce prvního kola, jsem čerstvý, mohl bych si jít zaběhat. Ten zápas mi prostě sedl, ale mám radši, když je to větší výzva, když si to člověk vydře od první do poslední minuty.” Nadšení z úspěšné obhajoby navíc naboural Karlos Vémola, který si pro sebe ukradl pozornost, když přeskočil pletivo a narušil poklidné oslavy úspěšné obhajoby. “Já myslím, že ve finále nejvíc ztrapnil sám sebe, to je asi vše, co k tomu dodám,” ohodnotil Kincl počínání svého rivala. K Vémolovi se nechtěl dále vyjadřovat, a to ani k vzájemnému zápasu, který měl dle předběžných plánů následovat v prosinci. “Zatím bez komentáře, musím se nejdřív pobavit tady s šéfíky, jak to plánují dál.” ...

CELÝ ČLÁNEK