Whittaker prozradil, co byla jeho největší chyba proti Adesanyovi, odvetu prý pojme úplně jinak

Whittaker prozradil, co byla jeho největší chyba proti Adesanyovi, odvetu prý pojme úplně jinak

Správné psychické nastavení je klíčem k úspěchu. Moc dobře to ví i bývalý šampion UFC Robert Whittaker, který brzy nastoupí k odvetnému utkání o pás šampiona střední divize. Poučený ze svých chyb touží ukázat, že je lepší bojovník než Israel Adesanya.

Robert Whittaker (23-5) během několika let kompletně vyčistil celou střední váhu a do australského Sydney přivezl pás světového šampiona UFC. O královský status však přišel, když v roce 2019 padl s nenáviděným Israelem Adesanyou. Po třech výhrách v řadě ale 12. února konečně dostane šanci na reparát.

Pro bývalého šampiona nebyla cesta k další titulové šanci vůbec snadná. Od porážky s Adesanyou nastoupil ke třem utkáním proti tomu nejlepšímu, co střední váha nabízí. Tři zápasy, třináct kol a tři výhry na body - nad britským svérázem Darrenem Tillem, podceňovaným Jaredem Cannonierem a českým fanouškům dobře známým Kelvinem Gastelumem. Whittaker ve všech utkáních dominoval svým neobvyklým boxem a především nejlepším jabem ve střední divizi ...