Zakázané techniky? André Reinders se zlobí!

Zakázané techniky? André Reinders se zlobí!

Jeden z nejlepších českých trenérů, André Reinders, se rozhodl vyjádřit k situaci, která se stala na nedávném turnaji OKTAGON 29. Mělo jít o zakázané údery, lokty do zátylku, při zápasu Pavla Salčáka s Matavaem.

„Ve druhém kole Matavao poslal Salina do kolen. Ten okamžitě reagoval a chytl soupeře za jednu nohu, dotlačil soupeře ke kleci a přehmátl na obě nohy, aby mohl případně pokračoval ve strhu. V tu chvíli ale Matavao rozjel sérii loktů a úderů na zátylek Salina. Tři lokty ve směru 12-6 (zakázaná technika) na zátylek (zakázané místo) a závěrečný hammerfist na tu samou část hlavy. Jsou to asi nejhorší možné údery, které mohou bojovníka vážně zranit a můžou mít i trvalé následky,“ napsal naštvaný André na svůj instagramový profil. Dále také dodal, že mu nejde o výsledek zápasu, ale o to, že takový nekompetentní rozhodčí vážně ohrožuje zdraví bojovníků. Přiložil také video, které situaci zachycuje.

Doufejme tedy, že se takovéto situace nebudou dále opakovat, jelikož zdraví bojovníků je jednoznačně na prvním místě ...