“Zkusím ho vybombit,” hlásí Daniel Škvor před soubojem proti šikovnému slovenskému zemaři

“Zkusím ho vybombit,” hlásí Daniel Škvor před soubojem proti šikovnému slovenskému zemaři

Rozjetý Daniel Škvor se dočkal, promotéři mu konečně sehnali soupeře z domácí scény. Dokáže Pavol Langer brutálního postojáře něčím překvapit?

Je nad slunce jasné, v čem dlouhán Daniel Škvor vyniká. Mistr České republiky v K1 a mistr světa WAKO Pro se dokázal probít mezi postojářskou elitu do prestižní organizace Glory, u nás si pak udělal jméno během pyramidy Oktagon Underground. Je také jasné, že mezi jeho největší slabiny patří boj na zemi, kde stále dohání náskok kovaných MMA zápasníků. Stále platí, že šikovný grappler může Škvora zásadně ohrozit, pokud tedy přežije enormní tlak v postoji.

To se ostatně ukázalo hned během jeho MMA premiéry. Neporažený Oumar Sy ustál agresivní nástup, s vypětím všech sil pak Škvora kontrolovat na zemi a nakonec ho nechal ochutnat škrcení rear-naked choke. Sluší se dodat, že Francouz poté šňůru výher prodloužil, zabodoval i v KSW. Škvor následně přiznal, že do zápasu nenastupoval ve zrovna ideálním psychickém rozpoložení, byl ale potěšen, že se mu podařilo aplikovat nacvičené techniky, byť ho to stálo mnoho sil. „Základ je vydržet, vstávat, jít dál, i když se to po*ere. Tím získáš ty zkušenosti.“Chuť si spravil na Štvanici, kde se mu postavil Ilya Lupinov. Ukrajinský rváč Škvorovi seděl o poznání více, do karet mu hrála hlavně velká výšková převaha. “DeeDee” úspěšně bránil pokusy o svazování a nástupy do takedownů, soupeře devastoval zničujícími koleny, přejít však nelze jedno za hranou pravidel, za což mu byl stržen bod ...