Zlomil jsem mu ksicht, připomněl Martínek válku s Peštou. Odveta pro něj není priorita

Zlomil jsem mu ksicht, připomněl Martínek válku s Peštou. Odveta pro něj není priorita

Michal Martínek zavzpomínal na povedený zápas s Viktorem Peštou, který mu nyní dýchá na záda v KSW. "Blackbeard" má ale na mušce jiného soupeře.

Michal Martínek nyní dobývá cizí území v polské organizaci KSW, kde se drápe do horních pater žebříčku těžké váhy. Naposledy si udělal výlet do Paříže, kde mu podlehl Prince Aounallah, francouzského válečníka sestřelil pěkně trefenou bombou ze zadní ruky. Nyní už pomalu vyhlíží další příležitost. „Zajímal by mě nějaký termín na konci léta, na začátku podzimu, tam se to s týmem snažíme směřovat. Soupeře zatím daného nemám, celé se to řeší,“ prozradil v rozhovoru pro Rádio Prostor. V blízkosti Martínka shodou okolností figurují další dva bojovníci z domácí scény, a sice Štefan Vojčák, slovenský „Mutant“, jenž „Černovouse“ o příčku přeskočil a nyní se pohybuje na třetím místě. A pak také Viktor Pešta, s nímž už se jednou střetl pod záštitou Oktagonu. Nyní mu dýchá na záda z šesté pozice.

Martínek sice připustil, že by jednoho dne mohlo dojít k odvetě, někdejší šampion polotěžké váhy Oktagonu mu ale evidentně trochu pije krev, když prohlašuje, že vzájemný zápas prohrál kvůli zlomené čelisti. „Takhle to podává,“ ušklíbl se. „Ale tu čelist mu zlomil můj granát ...

CELÝ ČLÁNEK