Bolestivá prohra v UFC. Američanka schytala na 200 ran, její obličej se za 15 minut změnil

Tohle byla brutální prohra. Jedna vyslala za patnáct minut na dvě stovky signifikantních úderů, druhá je schytala, poznala bolest, obličej měla potlučený, ale stále držela a vydržela. Klobouk dolů před oběma. Tohle byl velký zápas na UFC 283 v Rio de Janeiru, kde v řežbě v kleci Jessica Andrade přejela a devastovala Lauren Murphy

Brazilka trápila soupeřku od začátku do konce. Murphy ukázala neuvěřitelnou houževnatost, v několika momentech se zdálo, že rozhodčí může souboj ukončit. Případně mohli zastavit duel trenéři, aby zabránili dalšímu zranění. Nestalo se. Tento fight dostal plnou dávku.

A verdikt rozhodčích byl poté jednoznačný. Bodoví rozhodčí dali výhru Brazilce 30-25, 30-25 a 30-26 a dosáhla na působivé vítězství v rodné zemi ...