UFC - Ultimate Fighting Championship

Organizace UFC - Ultimate Fighting Championship pořádala první akci 12. 11. 1993 pod názvem 'UFC 1 - The Beginning' (McNichols Arena, Denver, Colorado, United States).

Do dnešního dne uspořádala celkem 625 akcí v 27 zemích (USA, Brazílie, Kanada, Velká Británie, Spojené arabské emiráty, Austrálie, Singapur, Japonsko, Německo, Švédsko, Čína, Mexiko, Irsko, Rusko, Nový Zéland, Jižní Korea, Polsko, Nizozemsko, Dánsko, Francie, Uruguay, Česká republika, Argentina, Chile, Chorvatsko, Filipíny a Portoriko).

DatumZeměNázev, adresa
21.1.2023BrazílieUFC 283 - Jan. 21
Jeunesse Arena, Rio de Janeiro, Brazil
17.12.2022USAUFC Fight Night - Cannonier vs. Strickland
UFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
10.12.2022USAUFC 282 - Prochazka vs. Teixeira 2
T-Mobile Arena, Las Vegas, Nevada, United States
3.12.2022USAUFC Fight Night - Brunson vs. Hermansson
Amway Center, Orlando, Florida, United States
19.11.2022USAUFC Fight Night - Nov. 19
UFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
12.11.2022USAUFC 281 - Adesanya vs. Pereira
Madison Square Garden, New York, New York, United States
5.11.2022USAUFC Fight Night 214 - Nov. 5
UFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
29.10.2022USAUFC Fight Night 213 - Kattar vs. Allen
UFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
23.10.2022Spojené arabské emirátyUFC - Road to UFC: Abu Dhabi Semifinals 1
Etihad Arena, Yas Island, Abu Dhabi, United Arab Emirates
23.10.2022Spojené arabské emirátyUFC - Road to UFC: Abu Dhabi Semifinals 2
Etihad Arena, Yas Island, Abu Dhabi, United Arab Emirates
22.10.2022Spojené arabské emirátyUFC 280 - Oliveira vs. Makhachev
Etihad Arena, Yas Island, Abu Dhabi, United Arab Emirates
15.10.2022USAUFC Fight Night 212 - Grasso vs. Araujo
UFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
1.10.2022USAUFC Fight Night 211 - Dern vs. Yan
UFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
17.9.2022USAUFC Fight Night 210 - Sandhagen vs. Song
UFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
10.9.2022USAUFC 279 - Diaz vs. Ferguson
T-Mobile Arena, Las Vegas, Nevada, United States
3.9.2022FrancieUFC Fight Night 209 - Gane vs. Tuivasa
Accor Arena, Paris, France
20.8.2022USAUFC 278 - Usman vs. Edwards 2
Vivint Arena, Salt Lake City, Utah, United States
13.8.2022USAUFC on ESPN 41 - Vera vs. Cruz
Pechanga Arena, San Diego, California, United States
6.8.2022USAUFC on ESPN 40 - Santos vs. Hill
UFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
30.7.2022USAUFC 277 - Pena vs. Nunes 2
American Airlines Center, Dallas, Texas, United States
23.7.2022Velká BritánieUFC Fight Night 208 - Blaydes vs. Aspinall
O2 Arena, London, Greater London, England
16.7.2022USAUFC on ABC 3 - Ortega vs. Rodriguez
UBS Arena, Elmont, New York, United States
9.7.2022USAUFC on ESPN 39 - Dos Anjos vs. Fiziev
UFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
2.7.2022USAUFC 276 - Adesanya vs. Cannonier
T-Mobile Arena, Las Vegas, Nevada, United States
25.6.2022USAUFC on ESPN 38 - Tsarukyan vs. Gamrot
UFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
18.6.2022USAUFC on ESPN 37 - Kattar vs. Emmett
Moody Center, Austin, Texas, United States
12.6.2022SingapurUFC 275 - Teixeira vs. Prochazka
Singapore Indoor Stadium, Kallang, Singapore
10.6.2022SingapurUFC - Road to UFC: Singapore Quarterfinals 3
Singapore Indoor Stadium, Kallang, Singapore
10.6.2022SingapurUFC - Road to UFC: Singapore Quarterfinals 4
Singapore Indoor Stadium, Kallang, Singapore
9.6.2022SingapurUFC - Road to UFC: Singapore Quarterfinals 1
Singapore Indoor Stadium, Kallang, Singapore
9.6.2022SingapurUFC - Road to UFC: Singapore Quarterfinals 2
Singapore Indoor Stadium, Kallang, Singapore
4.6.2022USAUFC Fight Night 207 - Volkov vs. Rozenstruik
UFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
21.5.2022USAUFC Fight Night 206 - Holm vs. Vieira
UFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
14.5.2022USAUFC on ESPN 36 - Blachowicz vs. Rakic
UFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
7.5.2022USAUFC 274 - Oliveira vs. Gaethje
Footprint Center, Phoenix, Arizona, United States
30.4.2022USAUFC on ESPN 35 - Font vs. Vera
UFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
23.4.2022USAUFC Fight Night 205 - Lemos vs. Andrade
UFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
16.4.2022USAUFC on ESPN 34 - Luque vs. Muhammad 2
UFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
9.4.2022USAUFC 273 - Volkanovski vs. Korean Zombie
VyStar Veterans Memorial Arena, Jacksonville, Florida, United States
26.3.2022USAUFC on ESPN 33 - Blaydes vs. Daukaus
Nationwide Arena, Columbus, Ohio, United States
19.3.2022Velká BritánieUFC Fight Night 204 - Volkov vs. Aspinall
O2 Arena, London, Greater London, England
12.3.2022USAUFC Fight Night 203 - Santos vs. Ankalaev
UFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
5.3.2022USAUFC 272 - Covington vs. Masvidal
T-Mobile Arena, Las Vegas, Nevada, United States
26.2.2022USAUFC Fight Night 202 - Makhachev vs. Green
UFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
19.2.2022USAUFC Fight Night 201 - Walker vs. Hill
UFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
12.2.2022USAUFC 271 - Adesanya vs. Whittaker 2
Toyota Center, Houston, Texas, United States
5.2.2022USAUFC Fight Night 200 - Hermansson vs. Strickland
UFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
22.1.2022USAUFC 270 - Ngannou vs. Gane
Honda Center, Anaheim, California, United States
15.1.2022USAUFC on ESPN 32 - Kattar vs. Chikadze
UFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
18.12.2021USAUFC Fight Night 199 - Lewis vs. Daukaus
UFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
11.12.2021USAUFC 269 - Oliveira vs. Poirier
T-Mobile Arena, Las Vegas, Nevada, United States
4.12.2021USAUFC on ESPN 31 - Font vs. Aldo
UFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
20.11.2021USAUFC Fight Night 198 - Vieira vs. Tate
UFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
13.11.2021USAUFC Fight Night 197 - Holloway vs. Rodriguez
UFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
6.11.2021USAUFC 268 - Usman vs. Covington 2
Madison Square Garden, New York, New York, United States
30.10.2021Spojené arabské emirátyUFC 267 - Blachowicz vs. Teixeira
Etihad Arena, Yas Island, Abu Dhabi, United Arab Emirates
23.10.2021USAUFC Fight Night 196 - Costa vs. Vettori
UFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
16.10.2021USAUFC Fight Night 195 - Ladd vs. Dumont
UFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
9.10.2021USAUFC Fight Night 194 - Dern vs. Rodriguez
UFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
2.10.2021USAUFC Fight Night 193 - Santos vs. Walker
UFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
25.9.2021USAUFC 266 - Volkanovski vs. Ortega
T-Mobile Arena, Las Vegas, Nevada, United States
18.9.2021USAUFC Fight Night 192 - Smith vs. Spann
UFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
4.9.2021USAUFC Fight Night 191 - Brunson vs. Till
UFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
28.8.2021USAUFC on ESPN 30 - Barboza vs. Chikadze
UFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
21.8.2021USAUFC on ESPN 29 - Cannonier vs. Gastelum
UFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
7.8.2021USAUFC 265 - Lewis vs. Gane
Toyota Center, Houston, Texas, United States
31.7.2021USAUFC on ESPN 28 - Hall vs. Strickland
UFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
24.7.2021USAUFC on ESPN 27 - Sandhagen vs. Dillashaw
UFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
17.7.2021USAUFC on ESPN 26 - Makhachev vs. Moises
UFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
10.7.2021USAUFC 264 - Poirier vs. McGregor 3
T-Mobile Arena, Las Vegas, Nevada, United States
26.6.2021USAUFC Fight Night 190 - Gane vs. Volkov
UFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
19.6.2021USAUFC on ESPN 25 - Korean Zombie vs. Ige
UFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
12.6.2021USAUFC 263 - Adesanya vs. Vettori 2
Gila River Arena, Glendale, Arizona, United States
5.6.2021USAUFC Fight Night 189 - Rozenstruik vs. Sakai
UFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
22.5.2021USAUFC Fight Night 188 - Font vs. Garbrandt
UFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
15.5.2021USAUFC 262 - Oliveira vs. Chandler
Toyota Center, Houston, Texas, United States
8.5.2021USAUFC on ESPN 24 - Rodriguez vs. Waterson
UFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
1.5.2021USAUFC on ESPN 23 - Reyes vs. Prochazka
UFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
24.4.2021USAUFC 261 - Usman vs. Masvidal 2
VyStar Veterans Memorial Arena, Jacksonville, Florida, United States
17.4.2021USAUFC on ESPN 22 - Whittaker vs. Gastelum
UFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
10.4.2021USAUFC on ABC 2 - Vettori vs. Holland
UFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
27.3.2021USAUFC 260 - Miocic vs. Ngannou 2
UFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
20.3.2021USAUFC on ESPN 21 - Brunson vs. Holland
UFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
13.3.2021USAUFC Fight Night 187 - Edwards vs. Muhammad
UFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
6.3.2021USAUFC 259 - Blachowicz vs. Adesanya
UFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
27.2.2021USAUFC Fight Night 186 - Rozenstruik vs. Gane
UFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
20.2.2021USAUFC Fight Night 185 - Blaydes vs. Lewis
UFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
13.2.2021USAUFC 258 - Usman vs. Burns
UFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
6.2.2021USAUFC Fight Night 184 - Overeem vs. Volkov
UFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
23.1.2021Spojené arabské emirátyUFC 257 - Poirier vs. McGregor 2
Etihad Arena, Yas Island, Abu Dhabi, United Arab Emirates
20.1.2021Spojené arabské emirátyUFC on ESPN 20 - Chiesa vs. Magny
Etihad Arena, Yas Island, Abu Dhabi, United Arab Emirates
16.1.2021Spojené arabské emirátyUFC on ABC 1 - Holloway vs. Kattar
Etihad Arena, Yas Island, Abu Dhabi, United Arab Emirates
19.12.2020USAUFC Fight Night 183 - Thompson vs. Neal
UFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
12.12.2020USAUFC 256 - Figueiredo vs. Moreno
UFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
5.12.2020USAUFC on ESPN 19 - Hermansson vs. Vettori
UFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
28.11.2020USAUFC on ESPN 18 - Smith vs. Clark
UFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
21.11.2020USAUFC 255 - Figueiredo vs. Perez
UFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
14.11.2020USAUFC Fight Night 182 - Felder vs. dos Anjos
UFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
7.11.2020USAUFC on ESPN 17 - Santos vs. Teixeira
UFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
31.10.2020USAUFC Fight Night 181 - Hall vs. Silva
UFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
24.10.2020Spojené arabské emirátyUFC 254 - Nurmagomedov vs. Gaethje
Flash Forum, Yas Island, Abu Dhabi, United Arab Emirates
17.10.2020Spojené arabské emirátyUFC Fight Night 180 - Ortega vs. Korean Zombie
Flash Forum, Yas Island, Abu Dhabi, United Arab Emirates
10.10.2020Spojené arabské emirátyUFC Fight Night 179 - Moraes vs. Sandhagen
Flash Forum, Yas Island, Abu Dhabi, United Arab Emirates
3.10.2020Spojené arabské emirátyUFC on ESPN 16 - Holm vs. Aldana
Flash Forum, Yas Island, Abu Dhabi, United Arab Emirates
26.9.2020Spojené arabské emirátyUFC 253 - Adesanya vs. Costa
Flash Forum, Yas Island, Abu Dhabi, United Arab Emirates
19.9.2020USAUFC Fight Night 178 - Covington vs. Woodley
UFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
12.9.2020USAUFC Fight Night 177 - Waterson vs. Hill
UFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
5.9.2020USAUFC Fight Night 176 - Overeem vs. Sakai
UFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
29.8.2020USAUFC Fight Night 175 - Smith vs. Rakic
UFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
22.8.2020USAUFC on ESPN 15 - Munhoz vs. Edgar
UFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
15.8.2020USAUFC 252 - Miocic vs. Cormier 3
UFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
8.8.2020USAUFC Fight Night 174 - Lewis vs. Oleynik
UFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
1.8.2020USAUFC Fight Night 173 - Brunson vs. Shahbazyan
UFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
25.7.2020Spojené arabské emirátyUFC on ESPN 14 - Whittaker vs. Till
Flash Forum, Yas Island, Abu Dhabi, United Arab Emirates
18.7.2020Spojené arabské emirátyUFC Fight Night 172 - Figueiredo vs. Benavidez 2
Flash Forum, Yas Island, Abu Dhabi, United Arab Emirates
15.7.2020Spojené arabské emirátyUFC on ESPN 13 - Kattar vs. Ige
Flash Forum, Yas Island, Abu Dhabi, United Arab Emirates
11.7.2020Spojené arabské emirátyUFC 251 - Usman vs. Masvidal
Flash Forum, Yas Island, Abu Dhabi, United Arab Emirates
27.6.2020USAUFC on ESPN 12 - Poirier vs. Hooker
UFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
20.6.2020USAUFC on ESPN 11 - Blaydes vs. Volkov
UFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
13.6.2020USAUFC on ESPN 10 - Eye vs. Calvillo
UFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
6.6.2020USAUFC 250 - Nunes vs. Spencer
UFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
30.5.2020USAUFC on ESPN 9 - Woodley vs. Burns
UFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
16.5.2020USAUFC on ESPN 8 - Overeem vs. Harris
VyStar Veterans Memorial Arena, Jacksonville, Florida, United States
13.5.2020USAUFC Fight Night 171 - Smith vs. Teixeira
VyStar Veterans Memorial Arena, Jacksonville, Florida, United States
9.5.2020USAUFC 249 - Ferguson vs. Gaethje
VyStar Veterans Memorial Arena, Jacksonville, Florida, United States
14.3.2020BrazílieUFC Fight Night 170 - Lee vs. Oliveira
Nilson Nelson Gymnasium, Brasilia, Federal District, Brazil
7.3.2020USAUFC 248 - Adesanya vs. Romero
T-Mobile Arena, Las Vegas, Nevada, United States
29.2.2020USAUFC Fight Night 169 - Benavidez vs. Figueiredo
Chartway Arena, Norfolk, Virginia, United States
23.2.2020Nový ZélandUFC Fight Night 168 - Felder vs. Hooker
Spark Arena, Auckland, New Zealand, New Zealand
15.2.2020USAUFC Fight Night 167 - Anderson vs. Blachowicz 2
Santa Ana Star Center, Rio Rancho, New Mexico, United States
8.2.2020USAUFC 247 - Jones vs. Reyes
Toyota Center, Houston, Texas, United States
25.1.2020USAUFC Fight Night 166 - Blaydes vs. dos Santos
PNC Arena, Raleigh, North Carolina, United States
18.1.2020USAUFC 246 - McGregor vs. Cerrone
T-Mobile Arena, Las Vegas, Nevada, United States
21.12.2019Jižní KoreaUFC Fight Night 165 - Edgar vs. Korean Zombie
Sajik Arena, Busan, South Korea
14.12.2019USAUFC 245 - Usman vs. Covington
T-Mobile Arena, Las Vegas, Nevada, United States
7.12.2019USAUFC on ESPN 7 - Overeem vs. Rozenstruik
Capital One Arena, Washington, D.C., United States
16.11.2019BrazílieUFC Fight Night 164 - Blachowicz vs. Jacare
Ibirapuera Gymnasium, Sao Paulo, Sao Paulo, Brazil
9.11.2019RuskoUFC Fight Night 163 - Magomedsharipov vs. Kattar
CSKA Arena, Moscow, Russia, Russia
2.11.2019USAUFC 244 - Masvidal vs. Diaz
Madison Square Garden, New York, New York, United States
26.10.2019SingapurUFC Fight Night 162 - Maia vs. Askren
Singapore Indoor Stadium, Kallang, Singapore, Singapore
18.10.2019USAUFC on ESPN 6 - Reyes vs. Weidman
TD Garden, Boston, Massachusetts, United States
12.10.2019USAUFC Fight Night 161 - Jedrzejczyk vs. Waterson
Amalie Arena, Tampa, Florida, United States
5.10.2019AustrálieUFC 243 - Whittaker vs. Adesanya
Docklands Stadium, Melbourne, Victoria, Australia
28.9.2019DánskoUFC Fight Night 160 - Hermansson vs. Cannonier
Royal Arena, Copenhagen, Denmark, Denmark
21.9.2019MexikoUFC Fight Night 159 - Rodriguez vs. Stephens
Mexico City Arena, Mexico City, Federal District, Mexico
14.9.2019KanadaUFC Fight Night 158 - Cowboy vs. Gaethje
Rogers Arena, Vancouver, British Columbia, Canada
7.9.2019Spojené arabské emirátyUFC 242 - Khabib vs. Poirier
Du Arena, Yas Island, Abu Dhabi, United Arab Emirates
31.8.2019ČínaUFC Fight Night 157 - Andrade vs. Zhang
Shenzhen Universiade Sports Centre, Shenzhen, Guangdong, China
17.8.2019USAUFC 241 - Cormier vs. Miocic 2
Honda Center, Anaheim, California, United States
10.8.2019UruguayUFC Fight Night 156 - Shevchenko vs. Carmouche 2
Antel Arena, Montevideo, Uruguay, Uruguay
3.8.2019USAUFC on ESPN 5 - Covington vs. Lawler
Prudential Center, Newark, New Jersey, United States
27.7.2019KanadaUFC 240 - Holloway vs. Edgar
Rogers Place, Edmonton, Alberta, Canada
20.7.2019USAUFC on ESPN 4 - Dos Anjos vs. Edwards
AT&T Center, San Antonio, Texas, United States
13.7.2019USAUFC Fight Night 155 - De Randamie vs. Ladd
Golden 1 Center, Sacramento, California, United States
6.7.2019USAUFC 239 - Jones vs. Santos
T-Mobile Arena, Las Vegas, Nevada, United States
29.6.2019USAUFC on ESPN 3 - Ngannou vs. Dos Santos
Target Center, Minneapolis, Minnesota, United States
22.6.2019USAUFC Fight Night 154 - Moicano vs. The Korean Zombie
Bon Secours Wellness Arena, Greenville, South Carolina, United States
8.6.2019USAUFC 238 - Cejudo vs. Moraes
United Center, Chicago, Illinois, United States
1.6.2019ŠvédskoUFC Fight Night 153 - Gustafsson vs. Smith
Ericsson Globe, Stockholm, Sweden, Sweden
18.5.2019USAUFC Fight Night 152 - Dos Anjos vs. Lee
Blue Cross Arena, Rochester, New York, United States
11.5.2019BrazílieUFC 237 - Namajunas vs. Andrade
Jeunesse Arena, Rio de Janeiro, Brazil, Brazil
4.5.2019KanadaUFC Fight Night 151 - Iaquinta vs. Cowboy
Canadian Tire Centre, Ottawa, Ontario, Canada
27.4.2019USAUFC Fight Night 150 - Jacare vs. Hermansson
BB&T Center, Sunrise, Florida, United States
20.4.2019RuskoUFC Fight Night 149 - Overeem vs. Oleynik
Yubileyny Sports Complex, St. Petersburg, Russia, Russia
13.4.2019USAUFC 236 - Holloway vs. Poirier
State Farm Arena, Atlanta, Georgia, United States
30.3.2019USAUFC on ESPN 2 - Barboza vs. Gaethje
Wells Fargo Center, Philadelphia, Pennsylvania, United States
23.3.2019USAUFC Fight Night 148 - Thompson vs. Pettis
Bridgestone Arena, Nashville, Tennessee, United States
16.3.2019Velká BritánieUFC Fight Night 147 - Till vs. Masvidal
O2 Arena, London, Greater London, England
9.3.2019USAUFC Fight Night 146 - Lewis vs. Dos Santos
Intrust Bank Arena, Wichita, Kansas, United States
2.3.2019USAUFC 235 - Jones vs. Smith
T-Mobile Arena, Las Vegas, Nevada, United States
23.2.2019Česká republikaUFC Fight Night 145 - Blachowicz vs. Santos
O2 Arena, Prague, Czech Republic
17.2.2019USAUFC on ESPN 1 - Ngannou vs. Velasquez
Talking Stick Resort Arena, Phoenix, Arizona, United States
9.2.2019AustrálieUFC 234 - Adesanya vs. Silva
Rod Laver Arena, Melbourne, Victoria, Australia
2.2.2019BrazílieUFC Fight Night 144 - Assuncao vs. Moraes 2
Centro de Formacao Olimpica do Nordeste, Fortaleza, Ceara, Brazil
19.1.2019USAUFC Fight Night 143 - Cejudo vs. Dillashaw
Barclays Center, Brooklyn, New York, United States
29.12.2018USAUFC 232 - Jones vs. Gustafsson 2
The Forum, Inglewood, California, United States
15.12.2018USAUFC on Fox 31 - Iaquinta vs. Lee 2
Fiserv Forum, Milwaukee, Wisconsin, United States
8.12.2018KanadaUFC 231 - Holloway vs. Ortega
Scotiabank Arena, Toronto, Ontario, Canada
1.12.2018AustrálieUFC Fight Night 142 - Dos Santos vs. Tuivasa
Adelaide Entertainment Centre, Adelaide, South Australia, Australia
30.11.2018USAUFC - The Ultimate Fighter 28 Finale
Pearl Concert Theater at Palms Casino Resort, Las Vegas, Nevada, United States
24.11.2018ČínaUFC Fight Night 141 - Blaydes vs. Ngannou 2
Cadillac Arena, Beijing, China
17.11.2018ArgentinaUFC Fight Night 140 - Magny vs. Ponzinibbio
Parque Roca Arena, Buenos Aires, Argentina, Argentina
10.11.2018USAUFC Fight Night 139 - Korean Zombie vs. Rodriguez
Pepsi Center, Denver, Colorado, United States
3.11.2018USAUFC 230 - Cormier vs. Lewis
Madison Square Garden, New York, New York, United States
27.10.2018KanadaUFC Fight Night 138 - Oezdemir vs. Smith
Moncton Events Centre, Moncton, New Brunswick, Canada
6.10.2018USAUFC 229 - Nurmagomedov vs. McGregor
T-Mobile Arena, Las Vegas, Nevada, United States
22.9.2018BrazílieUFC Fight Night 137 - Santos vs. Anders
Geraldo Jose de Almeida (Ibirapuera) Gymnasium, Sao Paulo, Sao Paulo, Brazil
15.9.2018RuskoUFC Fight Night 136 - Hunt vs. Oleynik
Olimpiysky Arena, Moscow, Russia
8.9.2018USAUFC 228 - Woodley vs. Till
American Airlines Center, Dallas, Texas, United States
25.8.2018USAUFC Fight Night 135 - Gaethje vs. Vick
Pinnacle Bank Arena, Lincoln, Nebraska, United States
4.8.2018USAUFC 227 - Dillashaw vs. Garbrandt 2
Staples Center, Los Angeles, California, United States
28.7.2018KanadaUFC on Fox 30 - Alvarez vs. Poirier 2
Scotiabank Saddledome, Calgary, Alberta, Canada
22.7.2018NěmeckoUFC Fight Night 134 - Shogun vs. Smith
Barclaycard Arena, Hamburg, Germany
14.7.2018USAUFC Fight Night 133 - Dos Santos vs. Ivanov
CenturyLink Arena, Boise, Idaho, United States
7.7.2018USAUFC 226 - Miocic vs. Cormier
T-Mobile Arena, Las Vegas, Nevada, United States
6.7.2018USAUFC - The Ultimate Fighter 27 Finale
Pearl Concert Theater at Palms Casino Resort, Las Vegas, Nevada, United States
23.6.2018SingapurUFC Fight Night 132 - Cerrone vs. Edwards
Singapore Indoor Stadium, Kallang, Singapore
9.6.2018USAUFC 225 - Whittaker vs. Romero 2
United Center, Chicago, Illinois, United States
1.6.2018USAUFC Fight Night 131 - Rivera vs. Moraes
Adirondack Bank Center, Utica, New York, United States
27.5.2018Velká BritánieUFC Fight Night 130 - Thompson vs. Till
Echo Arena, Liverpool, Merseyside, England
19.5.2018ChileUFC Fight Night 129 - Maia vs. Usman
Movistar Arena, Santiago, Chile, Chile
12.5.2018BrazílieUFC 224 - Nunes vs. Pennington
Jeunesse Arena, Rio de Janeiro, Brazil
21.4.2018USAUFC Fight Night 128 - Barboza vs. Lee
Jim Whelan Boardwalk Hall, Atlantic City, New Jersey, United States
14.4.2018USAUFC on Fox 29 - Poirier vs. Gaethje
Gila River Arena, Glendale, Arizona, United States
7.4.2018USAUFC 223 - Khabib vs. Iaquinta
Barclays Center, Brooklyn, New York, United States
17.3.2018Velká BritánieUFC Fight Night 127 - Werdum vs. Volkov
O2 Arena, London, Greater London, England
3.3.2018USAUFC 222 - Cyborg vs. Kunitskaya
T-Mobile Arena, Las Vegas, Nevada, United States
24.2.2018USAUFC on Fox 28 - Emmett vs. Stephens
Amway Center, Orlando, Florida, United States
18.2.2018USAUFC Fight Night 126 - Cerrone vs. Medeiros
Frank Erwin Center, Austin, Texas, United States
10.2.2018AustrálieUFC 221 - Romero vs. Rockhold
Perth Arena, Perth, Western Australia, Australia
3.2.2018BrazílieUFC Fight Night 125 - Machida vs. Anders
Guilherme Paraense (Mangueirinho) Arena, Belem, Para, Brazil
27.1.2018USAUFC on Fox 27 - Jacare vs. Brunson 2
Spectrum Center, Charlotte, North Carolina, United States
20.1.2018USAUFC 220 - Miocic vs. Ngannou
TD Garden, Boston, Massachusetts, United States
14.1.2018USAUFC Fight Night 124 - Stephens vs. Choi
Scottrade Center, St. Louis, Missouri, United States
30.12.2017USAUFC 219 - Cyborg vs. Holm
T-Mobile Arena, Las Vegas, Nevada, United States
16.12.2017KanadaUFC on Fox 26 - Lawler vs. dos Anjos
MTS Centre, Winnipeg, Manitoba, Canada
9.12.2017USAUFC Fight Night 123 - Swanson vs. Ortega
Save Mart Center, Fresno, California, United States
2.12.2017USAUFC 218 - Holloway vs. Aldo 2
Little Caesars Arena, Detroit, Michigan, United States
1.12.2017USAUFC - The Ultimate Fighter 26 Finale
Park Theater, Las Vegas, Nevada, United States
25.11.2017ČínaUFC Fight Night 122 - Bisping vs. Gastelum
Mercedez-Benz Arena, Shanghai, China
18.11.2017AustrálieUFC Fight Night 121 - Werdum vs. Tybura
Qudos Bank Arena, Sydney, New South Wales, Australia
11.11.2017USAUFC Fight Night 120 - Poirier vs. Pettis
Ted Constant Convocation Center, Norfolk, Virginia, United States
4.11.2017USAUFC 217 - Bisping vs. St. Pierre
Madison Square Garden, New York, New York, United States
28.10.2017BrazílieUFC Fight Night 119 - Brunson vs. Machida
Geraldo Jose de Almeida (Ibirapuera) Gymnasium, Sao Paulo, Sao Paulo, Brazil
21.10.2017PolskoUFC Fight Night 118 - Cerrone vs. Till
Ergo Arena, Gdansk, Poland
7.10.2017USAUFC 216 - Ferguson vs. Lee
T-Mobile Arena, Las Vegas, Nevada, United States
22.9.2017JaponskoUFC Fight Night 117 - St. Preux vs. Okami
Saitama Super Arena, Saitama, Saitama, Japan
16.9.2017USAUFC Fight Night 116 - Rockhold vs. Branch
PPG Paints Arena, Pittsburgh, Pennsylvania, United States
9.9.2017KanadaUFC 215 - Nunes vs. Shevchenko 2
Rogers Place, Edmonton, Alberta, Canada
2.9.2017NizozemskoUFC Fight Night 115 - Volkov vs. Struve
Ahoy Rotterdam, Rotterdam, South Holland, Netherlands
5.8.2017MexikoUFC Fight Night 114 - Pettis vs. Moreno
Mexico City Arena, Mexico City, Federal District, Mexico
29.7.2017USAUFC 214 - Cormier vs. Jones 2
Honda Center, Anaheim, California, United States
22.7.2017USAUFC on Fox 25 - Weidman vs. Gastelum
Nassau Coliseum, Uniondale, New York, United States
16.7.2017Velká BritánieUFC Fight Night 113 - Nelson vs. Ponzinibbio
SSE Hydro Arena, Glasgow, Scotland
8.7.2017USAUFC 213 - Romero vs. Whittaker
T-Mobile Arena, Las Vegas, Nevada, United States
7.7.2017USAUFC - The Ultimate Fighter 25 Finale
T-Mobile Arena, Las Vegas, Nevada, United States
25.6.2017USAUFC Fight Night 112 - Chiesa vs. Lee
Chesapeake Energy Arena, Oklahoma City, Oklahoma, United States
17.6.2017SingapurUFC Fight Night 111 - Holm vs. Correia
Singapore Indoor Stadium, Kallang, Singapore, Singapore
10.6.2017Nový ZélandUFC Fight Night 110 - Hunt vs. Lewis
Vector Arena, Auckland, New Zealand, New Zealand
3.6.2017BrazílieUFC 212 - Aldo vs. Holloway
HSBC Arena, Rio de Janeiro, Brazil, Brazil
28.5.2017ŠvédskoUFC Fight Night 109 - Gustafsson vs. Teixeira
Ericsson Globe Arena, Stockholm, Sweden, Sweden
13.5.2017USAUFC 211 - Miocic vs. Dos Santos 2
American Airlines Center, Dallas, Texas, United States
22.4.2017USAUFC Fight Night 108 - Swanson vs. Lobov
Bridgestone Arena, Nashville, Tennessee, United States
15.4.2017USAUFC on Fox 24 - Johnson vs. Reis
Sprint Center, Kansas City, Missouri, United States
8.4.2017USAUFC 210 - Cormier vs. Johnson 2
KeyBank Center, Buffalo, New York, United States
18.3.2017Velká BritánieUFC Fight Night 107 - Manuwa vs. Anderson
O2 Arena, London, England, United Kingdom
11.3.2017BrazílieUFC Fight Night 106 - Belfort vs. Gastelum
Northeast Olympic Training Center, Fortaleza, Ceara, Brazil
4.3.2017USAUFC 209 - Woodley vs. Thompson 2
T-Mobile Arena, Las Vegas, Nevada, United States
19.2.2017KanadaUFC Fight Night 105 - Lewis vs. Browne
Scotiabank Centre, Halifax, Nova Scotia, Canada
11.2.2017USAUFC 208 - Holm vs. De Randamie
Barclays Center, Brooklyn, New York, United States
4.2.2017USAUFC Fight Night 104 - Bermudez vs. Korean Zombie
Toyota Center, Houston, Texas, United States
28.1.2017USAUFC on Fox 23 - Shevchenko vs. Pena
Pepsi Center, Denver, Colorado, United States
15.1.2017USAUFC Fight Night 103 - Rodriguez vs. Penn
Talking Stick Arena, Phoenix, Arizona, United States
30.12.2016USAUFC 207 - Nunes vs. Rousey
T-Mobile Arena, Las Vegas, Nevada, United States
17.12.2016USAUFC on Fox 22 - VanZant vs. Waterson
Golden 1 Center, Sacramento, California, United States
10.12.2016KanadaUFC 206 - Holloway vs. Pettis
Air Canada Centre, Toronto, Ontario, Canada
9.12.2016USAUFC Fight Night 102 - Lewis vs. Abdurakhimov
Times Union Center, Albany, New York, United States
3.12.2016USAUFC - The Ultimate Fighter 24 Finale
Palms Casino Resort, Las Vegas, Nevada, United States
26.11.2016AustrálieUFC Fight Night 101 - Whittaker vs. Brunson
Rod Laver Arena, Melbourne, Victoria, Australia
19.11.2016Velká BritánieUFC Fight Night 99 - Mousasi vs. Hall 2
SSE Arena, Belfast, Northern Ireland, Northern Ireland
19.11.2016BrazílieUFC Fight Night 100 - Bader vs. Nogueira 2
Ibirapuera Gymnasium, Sao Paulo, Sao Paulo, Brazil
12.11.2016USAUFC 205 - Alvarez vs. McGregor
Madison Square Garden, New York, New York, United States
5.11.2016MexikoUFC Fight Night 98 - Dos Anjos vs. Ferguson
Mexico City Arena, Mexico City, Federal District, Mexico
8.10.2016Velká BritánieUFC 204 - Bisping vs. Henderson 2
Manchester Arena, Manchester, Greater Manchester, England
1.10.2016USAUFC Fight Night 96 - Lineker vs. Dodson
Moda Center, Portland, Oregon, United States
24.9.2016BrazílieUFC Fight Night 95 - Cyborg vs. Lansberg
Nilson Nelson Gymnasium, Brasilia, Federal District, Brazil
17.9.2016USAUFC Fight Night 94 - Poirier vs. Johnson
State Farm Arena, Hidalgo, Texas, United States
10.9.2016USAUFC 203 - Miocic vs. Overeem
Quicken Loans Arena, Cleveland, Ohio, United States
3.9.2016NěmeckoUFC Fight Night 93 - Arlovski vs. Barnett
Barclaycard Arena, Hamburg, Germany
27.8.2016KanadaUFC on Fox 21 - Maia vs. Condit
Rogers Arena, Vancouver, British Columbia, Canada
20.8.2016USAUFC 202 - Diaz vs. McGregor 2
T-Mobile Arena, Las Vegas, Nevada, United States
6.8.2016USAUFC Fight Night 92 - Rodriguez vs. Caceres
Vivint Smart Home Arena, Salt Lake City, Utah, United States
30.7.2016USAUFC 201 - Lawler vs. Woodley
Philips Arena, Atlanta, Georgia, United States
23.7.2016USAUFC on Fox 20 - Holm vs. Shevchenko
United Center, Chicago, Illinois, United States
13.7.2016USAUFC Fight Night 91 - McDonald vs. Lineker
Denny Sanford Premier Center, Sioux Falls, South Dakota, United States
9.7.2016USAUFC 200 - Tate vs. Nunes
T-Mobile Arena, Las Vegas, Nevada, United States
8.7.2016USAUFC - The Ultimate Fighter 23 Finale
MGM Grand Garden Arena, Las Vegas, Nevada, United States
7.7.2016USAUFC Fight Night 90 - Dos Anjos vs. Alvarez
MGM Grand Garden Arena, Las Vegas, Nevada, United States
18.6.2016KanadaUFC Fight Night 89 - MacDonald vs. Thompson
TD Place Arena, Ottawa, Ontario, Canada
4.6.2016USAUFC 199 - Rockhold vs. Bisping 2
The Forum, Inglewood, California, United States
29.5.2016USAUFC Fight Night 88 - Almeida vs. Garbrandt
Mandalay Bay Events Center, Las Vegas, Nevada, United States
14.5.2016BrazílieUFC 198 - Werdum vs. Miocic
Arena da Baixada, Curitiba, Parana, Brazil
8.5.2016NizozemskoUFC Fight Night 87 - Overeem vs. Arlovski
Ahoy Rotterdam, Rotterdam, South Holland, Netherlands
23.4.2016USAUFC 197 - Jones vs. St. Preux
MGM Grand Garden Arena, Las Vegas, Nevada, United States
16.4.2016USAUFC on Fox 19 - Teixeira vs. Evans
Amalie Arena, Tampa, Florida, United States
10.4.2016ChorvatskoUFC Fight Night 86 - Rothwell vs. Dos Santos
Zagreb Arena, Zagreb, Croatia, Croatia
19.3.2016AustrálieUFC Fight Night 85 - Hunt vs. Mir
Brisbane Entertainment Centre, Brisbane, Queensland, Australia
5.3.2016USAUFC 196 - McGregor vs. Diaz
MGM Grand Garden Arena, Las Vegas, Nevada, United States
27.2.2016Velká BritánieUFC Fight Night 84 - Silva vs. Bisping
O2 Arena, London, Greater London, England
21.2.2016USAUFC Fight Night 83 - Cerrone vs. Oliveira
Consol Energy Center, Pittsburgh, Pennsylvania, United States
6.2.2016USAUFC Fight Night 82 - Hendricks vs. Thompson
MGM Grand Garden Arena, Las Vegas, Nevada, United States
30.1.2016USAUFC on Fox 18 - Johnson vs. Bader
Prudential Center, Newark, New Jersey, United States
17.1.2016USAUFC Fight Night 81 - Dillashaw vs. Cruz
TD Garden, Boston, Massachusetts, United States
2.1.2016USAUFC 195 - Lawler vs. Condit
MGM Grand Garden Arena, Las Vegas, Nevada, United States
19.12.2015USAUFC on Fox 17 - Dos Anjos vs. Cerrone 2
Amway Center, Orlando, Florida, United States
12.12.2015USAUFC 194 - Aldo vs. McGregor
MGM Grand Garden Arena, Las Vegas, Nevada, United States
11.12.2015USAUFC - The Ultimate Fighter 22 Finale
The Chelsea at the Cosmopolitan, Las Vegas, Nevada, United States
10.12.2015USAUFC Fight Night 80 - Namajunas vs. VanZant
The Chelsea at the Cosmopolitan, Las Vegas, Nevada, United States
28.11.2015Jižní KoreaUFC Fight Night 79 - Henderson vs. Masvidal
Olympic Gymnastics Arena, Seoul, South Korea
21.11.2015MexikoUFC Fight Night 78 - Magny vs. Gastelum
Monterrey Arena, Monterrey, Nuevo Leon, Mexico
14.11.2015AustrálieUFC 193 - Rousey vs. Holm
Etihad Stadium, Melbourne, Victoria, Australia
7.11.2015BrazílieUFC Fight Night 77 - Belfort vs. Henderson 3
Geraldo Jose de Almeida (Ibirapuera) State Gymnasium, Sao Paulo, Sao Paulo, Brazil
24.10.2015IrskoUFC Fight Night 76 - Holohan vs. Smolka
3Arena, Dublin, Leinster, Ireland
3.10.2015USAUFC 192 - Cormier vs. Gustafsson
Toyota Center, Houston, Texas, United States
26.9.2015JaponskoUFC Fight Night 75 - Barnett vs. Nelson
Saitama Super Arena, Saitama, Japan
5.9.2015USAUFC 191 - Johnson vs. Dodson 2
MGM Grand Garden Arena, Las Vegas, Nevada, United States
23.8.2015KanadaUFC Fight Night 74 - Holloway vs. Oliveira
SaskTel Centre, Saskatoon, Saskatchewan, Canada
8.8.2015USAUFC Fight Night 73 - Teixeira vs. St. Preux
Bridgestone Arena, Nashville, Tennessee, United States
1.8.2015BrazílieUFC 190 - Rousey vs. Correia
HSBC Arena, Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazil
25.7.2015USAUFC on Fox 16 - Dillashaw vs. Barao 2
United Center, Chicago, Illinois, United States
18.7.2015Velká BritánieUFC Fight Night 72 - Bisping vs. Leites
SSE Hydro Arena, Glasgow, Scotland, Scotland
15.7.2015USAUFC Fight Night 71 - Mir vs. Duffee
Valley View Casino Center, San Diego, California, United States
12.7.2015USAUFC - The Ultimate Fighter 21 Finale
MGM Grand Garden Arena, Las Vegas, Nevada, United States
11.7.2015USAUFC 189 - Mendes vs. McGregor
MGM Grand Garden Arena, Las Vegas, Nevada, United States
27.6.2015USAUFC Fight Night 70 - Machida vs. Romero
Seminole Hard Rock Hotel and Casino, Hollywood, Florida, United States
20.6.2015NěmeckoUFC Fight Night 69 - Jedrzejczyk vs. Penne
O2 World, Berlin, Germany, Germany
13.6.2015MexikoUFC 188 - Velasquez vs. Werdum
Mexico City Arena, Mexico City, Federal District, Mexico
6.6.2015USAUFC Fight Night 68 - Boetsch vs. Henderson
Smoothie King Center, New Orleans, Louisiana, United States
30.5.2015BrazílieUFC Fight Night 67 - Condit vs. Alves
Goiania Arena, Goiania, Goias, Brazil
23.5.2015USAUFC 187 - Johnson vs. Cormier
MGM Grand Garden Arena, Las Vegas, Nevada, United States
16.5.2015FilipínyUFC Fight Night 66 - Edgar vs. Faber
Mall of Asia Arena, Pasay, Metro Manila, Philippines
10.5.2015AustrálieUFC Fight Night 65 - Miocic vs. Hunt
Adelaide Entertainment Centre, Adelaide, South Australia, Australia
25.4.2015KanadaUFC 186 - Johnson vs. Horiguchi
Bell Centre, Montreal, Quebec, Canada
18.4.2015USAUFC on Fox 15 - Machida vs. Rockhold
Prudential Center, Newark, New Jersey, United States
11.4.2015PolskoUFC Fight Night 64 - Gonzaga vs. Cro Cop 2
Krakow Arena, Krakow, Lesser Poland, Poland
4.4.2015USAUFC Fight Night 63 - Mendes vs. Lamas
Patriot Center, Fairfax, Virginia, United States
21.3.2015BrazílieUFC Fight Night 62 - Maia vs. LaFlare
Maracanazinho Gymnasium, Rio de Janeiro, Brazil, Brazil
14.3.2015USAUFC 185 - Pettis vs. dos Anjos
American Airlines Center, Dallas, Texas, United States
28.2.2015USAUFC 184 - Rousey vs. Zingano
Staples Center, Los Angeles, California, United States
22.2.2015BrazílieUFC Fight Night 61 - Bigfoot vs. Mir
Gigantinho Gymnasium, Porto Alegre, Rio Grande do Sul, Brazil
14.2.2015USAUFC Fight Night 60 - Henderson vs. Thatch
1stBank Center, Broomfield, Colorado, United States
31.1.2015USAUFC 183 - Silva vs. Diaz
MGM Grand Garden Arena, Las Vegas, Nevada, United States
24.1.2015ŠvédskoUFC on Fox 14 - Gustafsson vs. Johnson
Tele2 Arena, Stockholm, Sweden, Sweden
18.1.2015USAUFC Fight Night 59 - McGregor vs. Siver
TD Garden, Boston, Massachusetts, United States
3.1.2015USAUFC 182 - Jones vs. Cormier
MGM Grand Garden Arena, Las Vegas, Nevada, United States
20.12.2014BrazílieUFC Fight Night 58 - Machida vs. Dollaway
Jose Correa Arena, Barueri, Sao Paulo, Brazil
13.12.2014USAUFC on Fox 13 - Dos Santos vs. Miocic
US Airways Center, Phoenix, Arizona, United States
12.12.2014USAUFC - The Ultimate Fighter 20 Finale
Palms Casino Resort, Las Vegas, Nevada, United States
6.12.2014USAUFC 181 - Hendricks vs. Lawler 2
Mandalay Bay Events Center, Las Vegas, Nevada, United States
22.11.2014USAUFC Fight Night 57 - Edgar vs. Swanson
Frank Erwin Center, Austin, Texas, United States
15.11.2014MexikoUFC 180 - Werdum vs. Hunt
Mexico City Arena, Mexico City, Federal District, Mexico
8.11.2014BrazílieUFC Fight Night 56 - Shogun vs. St. Preux
Tancredo Neves Municipal Gymnasium, Uberlandia, Minas Gerais, Brazil
7.11.2014AustrálieUFC Fight Night 55 - Rockhold vs. Bisping
Allphones Arena, Sydney, New South Wales, Australia
25.10.2014BrazílieUFC 179 - Aldo vs. Mendes 2
Maracanazinho Gymnasium, Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazil
4.10.2014KanadaUFC Fight Night 54 - MacDonald vs. Saffiedine
Halifax Metro Centre, Halifax, Nova Scotia, Canada
4.10.2014ŠvédskoUFC Fight Night 53 - Nelson vs. Story
Ericsson Globe Arena, Stockholm, Sweden, Sweden
27.9.2014USAUFC 178 - Johnson vs. Cariaso
MGM Grand Garden Arena, Las Vegas, Nevada, United States
20.9.2014JaponskoUFC Fight Night 52 - Hunt vs. Nelson
Saitama Super Arena, Saitama, Japan, Japan
13.9.2014BrazílieUFC Fight Night 51 - Bigfoot vs. Arlovski 2
Nilson Nelson Gymnasium, Brasilia, Federal District, Brazil
5.9.2014USAUFC Fight Night 50 - Jacare vs. Mousasi 2
Foxwoods Resort Casino, Mashantucket, Connecticut, United States
30.8.2014USAUFC 177 - Dillashaw vs. Soto
Sleep Train Arena, Sacramento, California, United States
23.8.2014USAUFC Fight Night 49 - Henderson vs. dos Anjos
BOK Center, Tulsa, Oklahoma, United States
23.8.2014ČínaUFC Fight Night 48 - Bisping vs. Le
Cotai Arena, Macau, China, China
16.8.2014USAUFC Fight Night 47 - Bader vs. St. Preux
Cross Insurance Center, Bangor, Maine, United States
26.7.2014USAUFC on Fox 12 - Lawler vs. Brown
SAP Center, San Jose, California, United States
19.7.2014IrskoUFC Fight Night 46 - McGregor vs. Brandao
The O2, Dublin, Leinster, Ireland
16.7.2014USAUFC Fight Night 45 - Cerrone vs. Miller
Revel Casino Hotel, Atlantic City, New Jersey, United States
6.7.2014USAUFC - The Ultimate Fighter 19 Finale
Mandalay Bay Events Center, Las Vegas, Nevada, United States
5.7.2014USAUFC 175 - Weidman vs. Machida
Mandalay Bay Events Center, Las Vegas, Nevada, United States
28.6.2014USAUFC Fight Night 44 - Swanson vs. Stephens
AT&T Center, San Antonio, Texas, United States
28.6.2014Nový ZélandUFC Fight Night 43 - Te Huna vs. Marquardt
Vector Arena, Auckland, New Zealand
14.6.2014KanadaUFC 174 - Johnson vs. Bagautinov
Rogers Arena, Vancouver, British Columbia, Canada
7.6.2014USAUFC Fight Night 42 - Henderson vs. Khabilov
Tingley Coliseum, Albuquerque, New Mexico, United States
31.5.2014NěmeckoUFC Fight Night 41 - Munoz vs. Mousasi
O2 World, Berlin, Germany, Germany
31.5.2014BrazílieUFC - The Ultimate Fighter Brazil 3 Finale
Geraldo Jose de Almeida (Ibirapuera) Gymnasium, Sao Paulo, Sao Paulo, Brazil
24.5.2014USAUFC 173 - Barao vs. Dillashaw
MGM Grand Garden Arena, Las Vegas, Nevada, United States
10.5.2014USAUFC Fight Night 40 - Brown vs. Silva
U.S. Bank Arena, Cincinnati, Ohio, United States
26.4.2014USAUFC 172 - Jones vs. Teixeira
Baltimore Arena, Baltimore, Maryland, United States
19.4.2014USAUFC on Fox 11 - Werdum vs. Browne
Amway Center, Orlando, Florida, United States
16.4.2014KanadaUFC - The Ultimate Fighter Nations Finale
Pepsi Coliseum, Quebec City, Quebec, Canada
11.4.2014Spojené arabské emirátyUFC Fight Night 39 - Nogueira vs. Nelson
DU Arena, Abu Dhabi, United Arab Emirates, United Arab Emirates
23.3.2014BrazílieUFC Fight Night 38 - Shogun vs. Henderson 2
Nelio Dias Gymnasium, Natal, Rio Grande do Norte, Brazil
15.3.2014USAUFC 171 - Hendricks vs. Lawler
American Airlines Arena, Dallas, Texas, United States
8.3.2014Velká BritánieUFC Fight Night 37 - Gustafsson vs. Manuwa
O2 Arena, London, Greater London, England
1.3.2014ČínaUFC - The Ultimate Fighter China Finale
Cotai Arena, Macau, China, China
22.2.2014USAUFC 170 - Rousey vs. McMann
Mandalay Bay Events Center, Las Vegas, Nevada, United States
15.2.2014BrazílieUFC Fight Night 36 - Machida vs. Mousasi
Arena Jaragua, Jaragua do Sul, Santa Catarina, Brazil
1.2.2014USAUFC 169 - Barao vs. Faber 2
Prudential Center, Newark, New Jersey, United States
25.1.2014USAUFC on Fox 10 - Henderson vs. Thomson
United Center, Chicago, Illinois, United States
15.1.2014USAUFC Fight Night 35 - Rockhold vs. Philippou
The Arena at Gwinnett Center, Duluth, Georgia, United States
4.1.2014SingapurUFC Fight Night 34 - Saffiedine vs. Lim
Marina Bay Sands, Marina Bay, Singapore, Singapore
28.12.2013USAUFC 168 - Weidman vs. Silva 2
MGM Grand Garden Arena, Las Vegas, Nevada, United States
14.12.2013USAUFC on Fox 9 - Johnson vs. Benavidez 2
Sleep Train Arena, Sacramento, California, United States
7.12.2013AustrálieUFC Fight Night 33 - Hunt vs. Bigfoot
Brisbane Entertainment Centre, Brisbane, Queensland, Australia
30.11.2013USAUFC - The Ultimate Fighter 18 Finale
Mandalay Bay Events Center, Las Vegas, Nevada, United States
16.11.2013USAUFC 167 - St. Pierre vs. Hendricks
MGM Grand Garden Arena, Las Vegas, Nevada, United States
9.11.2013BrazílieUFC Fight Night 32 - Belfort vs. Henderson
Goiania Arena, Goiania, Goias, Brazil
6.11.2013USAUFC Fight Night 31 - Fight for the Troops 3
Fort Campbell, Hopkinsville, Kentucky, United States
26.10.2013Velká BritánieUFC Fight Night 30 - Machida vs. Munoz
Phones 4U Arena, Manchester, Greater Manchester, England
19.10.2013USAUFC 166 - Velasquez vs. Dos Santos 3
Toyota Center, Houston, Texas, United States
9.10.2013BrazílieUFC Fight Night 29 - Maia vs. Shields
Jose Correa Gymnasium, Barueri, Sao Paulo, Brazil
21.9.2013KanadaUFC 165 - Jones vs. Gustafsson
Air Canada Centre, Toronto, Ontario, Canada
4.9.2013BrazílieUFC Fight Night 28 - Teixeira vs. Bader
Jornalista Felipe Drumond Stadium, Belo Horizonte, Minas Gerais, Brazil
31.8.2013USAUFC 164 - Henderson vs. Pettis 2
BMO Harris Bradley Center, Milwaukee, Wisconsin, United States
28.8.2013USAUFC Fight Night 27 - Condit vs. Kampmann 2
Bankers Life Fieldhouse, Indianapolis, Indiana, United States
17.8.2013USAUFC Fight Night 26 - Shogun vs. Sonnen
TD Garden, Boston, Massachusetts, United States
3.8.2013BrazílieUFC 163 - Aldo vs. Korean Zombie
HSBC Arena, Rio de Janeiro, Brazil, Brazil
27.7.2013USAUFC on Fox 8 - Johnson vs. Moraga
KeyArena, Seattle, Washington, United States
6.7.2013USAUFC 162 - Silva vs. Weidman
MGM Grand Garden Arena, Las Vegas, Nevada, United States
15.6.2013KanadaUFC 161 - Evans vs. Henderson
MTS Centre, Winnipeg, Manitoba, Canada
8.6.2013BrazílieUFC on Fuel TV 10 - Nogueira vs. Werdum
Paulo Sarasate Gymnasium, Fortaleza, Ceara, Brazil
25.5.2013USAUFC 160 - Velasquez vs. Bigfoot 2
MGM Grand Garden Arena, Las Vegas, Nevada, United States
18.5.2013BrazílieUFC on FX 8 - Belfort vs. Rockhold
Arena Jaragua, Jaragua do Sul, Santa Catarina, Brazil
27.4.2013USAUFC 159 - Jones vs. Sonnen
Prudential Center, Newark, New Jersey, United States
20.4.2013USAUFC on Fox 7 - Henderson vs. Melendez
HP Pavilion, San Jose, California, United States
13.4.2013USAUFC - The Ultimate Fighter 17 Finale
Mandalay Bay Events Center, Las Vegas, Nevada, United States
6.4.2013ŠvédskoUFC on Fuel TV 9 - Mousasi vs. Latifi
Ericsson Globe Arena, Stockholm, Sweden, Sweden
16.3.2013KanadaUFC 158 - St. Pierre vs. Diaz
Bell Centre, Montreal, Quebec, Canada
3.3.2013JaponskoUFC on Fuel TV 8 - Silva vs. Stann
Saitama Super Arena, Saitama, Japan, Japan
23.2.2013USAUFC 157 - Rousey vs. Carmouche
Honda Center, Anaheim, California, United States
16.2.2013Velká BritánieUFC on Fuel TV 7 - Barao vs. McDonald
Wembley Arena, London, England, England
2.2.2013USAUFC 156 - Aldo vs. Edgar
Mandalay Bay Events Center, Las Vegas, Nevada, United States
26.1.2013USAUFC on Fox 6 - Johnson vs. Dodson
United Center, Chicago, Illinois, United States
19.1.2013BrazílieUFC on FX 7 - Belfort vs. Bisping
Geraldo Jose de Almeida State Gymnasium, Sao Paulo, Brazil, Brazil
29.12.2012USAUFC 155 - Dos Santos vs. Velasquez 2
MGM Grand Garden Arena, Las Vegas, Nevada, United States
15.12.2012USAUFC - The Ultimate Fighter 16 Finale
The Joint at the Hard Rock Hotel & Casino, Las Vegas, Nevada, United States
15.12.2012AustrálieUFC on FX 6 - Sotiropoulos vs. Pearson
Gold Coast Convention Centre, Gold Coast, Queensland, Australia
8.12.2012USAUFC on Fox 5 - Henderson vs. Diaz
Key Arena, Seattle, Washington, United States
17.11.2012KanadaUFC 154 - St. Pierre vs. Condit
Bell Centre, Montreal, Quebec, Canada
10.11.2012ČínaUFC on Fuel TV 6 - Franklin vs. Le
Cotai Arena, Cotai, Macau, China
13.10.2012BrazílieUFC 153 - Silva vs. Bonnar
HSBC Arena, Rio de Janeiro, Brazil, Brazil
5.10.2012USAUFC on FX 5 - Browne vs. Bigfoot
Target Center, Minneapolis, Minnesota, United States
29.9.2012Velká BritánieUFC on Fuel TV 5 - Struve vs. Miocic
Capital FM Arena, Nottingham, England, England
22.9.2012KanadaUFC 152 - Jones vs. Belfort
Air Canada Centre, Toronto, Ontario, Canada
11.8.2012USAUFC 150 - Henderson vs. Edgar 2
Pepsi Center, Denver, Colorado, United States
4.8.2012USAUFC on Fox 4 - Shogun vs. Vera
Staples Center, Los Angeles, California, United States
21.7.2012KanadaUFC 149 - Faber vs. Barao
Scotiabank Saddledome, Calgary, Alberta, Canada
11.7.2012USAUFC on Fuel TV 4 - Munoz vs. Weidman
HP Pavillion, San Jose, California, United States
7.7.2012USAUFC 148 - Silva vs. Sonnen 2
MGM Grand Garden Arena, Las Vegas, Nevada, United States
23.6.2012BrazílieUFC 147 - Silva vs. Franklin 2
Jornalista Felipe Drumond Stadium, Belo Horizonte, Minas Gerais, Brazil
22.6.2012USAUFC on FX 4 - Maynard vs. Guida
Revel Atlantic City, Atlantic City, New Jersey, United States
8.6.2012USAUFC on FX 3 - Johnson vs. McCall
BankAtlantic Center, Fort Lauderdale, Florida, United States
1.6.2012USAUFC - The Ultimate Fighter 15 Finale
Palms Casino Resort, Las Vegas, Nevada, United States
26.5.2012USAUFC 146 - Dos Santos vs. Mir
MGM Grand Garden Arena, Las Vegas, Nevada, United States
15.5.2012USAUFC on Fuel TV 3 - Korean Zombie vs. Poirier
Patriot Center, Fairfax, Virginia, United States
5.5.2012USAUFC on Fox 3 - Diaz vs. Miller
Izod Center, East Rutherford, New Jersey, United States
21.4.2012USAUFC 145 - Jones vs. Evans
Phillips Arena, Atlanta, Georgia, United States
14.4.2012ŠvédskoUFC on Fuel TV 2 - Gustafsson vs. Silva
Ericsson Globe Arena, Stockholm, Sweden, Sweden
3.3.2012AustrálieUFC on FX 2 - Alves vs. Kampmann
Allphones Arena, Sydney, New South Wales, Australia
26.2.2012JaponskoUFC 144 - Edgar vs. Henderson
Saitama Super Arena, Saitama, Japan, Japan
15.2.2012USAUFC on Fuel TV 1 - Sanchez vs. Ellenberger
Omaha Civic Auditorium, Omaha, Nebraska, United States
4.2.2012USAUFC 143 - Diaz vs. Condit
Mandalay Bay Events Center, Las Vegas, Nevada, United States
28.1.2012USAUFC on Fox 2 - Evans vs. Davis
United Center, Chicago, Illinois, United States
20.1.2012USAUFC on FX 1 - Guillard vs. Miller
Bridgestone Arena, Nashville, Tennessee, United States
14.1.2012BrazílieUFC 142 - Aldo vs. Mendes
HSBC Arena, Rio de Janeiro, Brazil, Brazil
30.12.2011USAUFC 141 - Lesnar vs. Overeem
MGM Grand Garden Arena, Las Vegas, Nevada, United States
10.12.2011KanadaUFC 140 - Jones vs. Machida
Air Canada Centre, Toronto, Ontario, Canada
3.12.2011USAUFC - The Ultimate Fighter 14 Finale
The Pearl at the Palms, Las Vegas, Nevada, United States
19.11.2011USAUFC 139 - Shogun vs. Henderson
HP Pavillion, San Jose, California, United States
12.11.2011USAUFC on Fox 1 - Velasquez vs. Dos Santos
Honda Center, Anaheim, California, United States
5.11.2011Velká BritánieUFC 138 - Leben vs. Munoz
LG Arena, Birmingham, West Midlands, England
29.10.2011USAUFC 137 - Penn vs. Diaz
Mandalay Bay Events Center, Las Vegas, Nevada, United States
8.10.2011USAUFC 136 - Edgar vs. Maynard 3
Toyota Center, Houston, Texas, United States
1.10.2011USAUFC Live 6 - Cruz vs. Johnson
Verizon Center, Washington, D.C., United States
24.9.2011USAUFC 135 - Jones vs. Rampage
Pepsi Center, Denver, Colorado, United States
17.9.2011USAUFC Fight Night 25 - Shields vs. Ellenberger
Ernest N. Morial Convention Center, New Orleans, Louisiana, United States
27.8.2011BrazílieUFC 134 - Silva vs. Okami
HSBC Arena, Rio de Janeiro, Brazil, Brazil
14.8.2011USAUFC Live 5 - Hardy vs. Lytle
Bradley Center, Milwaukee, Wisconsin, United States
6.8.2011USAUFC 133 - Evans vs. Ortiz 2
Wells Fargo Center, Philadelphia, Pennsylvania, United States
2.7.2011USAUFC 132 - Cruz vs. Faber 2
MGM Grand Garden Arena, Las Vegas, Nevada, United States
26.6.2011USAUFC Live 4 - Kongo vs. Barry
Consol Energy Center, Pittsburgh, Pennsylvania, United States
11.6.2011KanadaUFC 131 - Dos Santos vs. Carwin
Rogers Arena, Vancouver, British Columbia, Canada
4.6.2011USAUFC - The Ultimate Fighter 13 Finale
Palms Casino Resort, Las Vegas, Nevada, United States
28.5.2011USAUFC 130 - Rampage vs. Hamill
MGM Grand Garden Arena, Las Vegas, Nevada, United States
30.4.2011KanadaUFC 129 - St. Pierre vs. Shields
Rogers Centre, Toronto, Ontario, Canada
26.3.2011USAUFC Fight Night 24 - Nogueira vs. Davis
Key Arena, Seattle, Washington, United States
19.3.2011USAUFC 128 - Shogun vs. Jones
Prudential Center, Newark, New Jersey, United States
3.3.2011USAUFC Live 3 - Sanchez vs. Kampmann
KFC Yum! Center, Louisville, Kentucky, United States
27.2.2011AustrálieUFC 127 - Penn vs. Fitch
Acer Arena, Sydney, New South Wales, Australia
5.2.2011USAUFC 126 - Silva vs. Belfort
Mandalay Bay Events Center, Las Vegas, Nevada, United States
22.1.2011USAUFC Fight Night 23 - Fight for the Troops 2
Fort Hood, Killeen, Texas, United States
1.1.2011USAUFC 125 - Resolution
MGM Grand Garden Arena, Las Vegas, Nevada, United States
11.12.2010KanadaUFC 124 - St. Pierre vs. Koscheck 2
Bell Centre, Montreal, Quebec, Canada
4.12.2010USAUFC - The Ultimate Fighter 12 Finale
Palms Casino Resort, Las Vegas, Nevada, United States
20.11.2010USAUFC 123 - Rampage vs. Machida
The Palace of Auburn Hills, Auburn Hills, Michigan, United States
13.11.2010NěmeckoUFC 122 - Marquardt vs. Okami
Konig Pilsener Arena, Oberhausen, Germany, Germany
23.10.2010USAUFC 121 - Lesnar vs. Velasquez
Honda Center, Anaheim, California, United States
16.10.2010Velká BritánieUFC 120 - Bisping vs. Akiyama
O2 Arena, London, England, England
25.9.2010USAUFC 119 - Mir vs. Cro Cop
Conseco Fieldhouse, Indianapolis, Indiana, United States
15.9.2010USAUFC Fight Night 22 - Marquardt vs. Palhares
Frank Erwin Center, Austin, Texas, United States
28.8.2010USAUFC 118 - Edgar vs. Penn 2
TD Garden, Boston, Massachusetts, United States
7.8.2010USAUFC 117 - Silva vs. Sonnen
Oracle Arena, Oakland, California, United States
1.8.2010USAUFC Live 2 - Jones vs. Matyushenko
San Diego Sports Arena, San Diego, California, United States
3.7.2010USAUFC 116 - Lesnar vs. Carwin
MGM Grand Garden Arena, Las Vegas, Nevada, United States
19.6.2010USAUFC - The Ultimate Fighter 11 Finale
Palms Casino Resort, Las Vegas, Nevada, United States
12.6.2010KanadaUFC 115 - Liddell vs. Franklin
GM Place, Vancouver, British Columbia, Canada
29.5.2010USAUFC 114 - Rampage vs. Evans
MGM Grand Garden Arena, Las Vegas, Nevada, United States
8.5.2010KanadaUFC 113 - Machida vs. Shogun 2
Bell Centre, Montreal, Quebec, Canada
10.4.2010Spojené arabské emirátyUFC 112 - Invincible
Ferrari World Concert Arena, Abu Dhabi, United Arab Emirates, United Arab Emirates
31.3.2010USAUFC Fight Night 21 - Florian vs. Gomi
Bojangles Coliseum, Charlotte, North Carolina, United States
27.3.2010USAUFC 111 - St. Pierre vs. Hardy
Prudential Center, Newark, New Jersey, United States
21.3.2010USAUFC Live 1 - Vera vs. Jones
1stBank Center, Broomfield, Colorado, United States
20.2.2010AustrálieUFC 110 - Nogueira vs. Velasquez
Acer Arena, Sydney, New South Wales, Australia
6.2.2010USAUFC 109 - Relentless
Mandalay Bay Events Center, Las Vegas, Nevada, United States
11.1.2010USAUFC Fight Night 20 - Maynard vs. Diaz
Patriot Center, Fairfax, Virginia, United States
2.1.2010USAUFC 108 - Evans vs. Silva
MGM Grand Garden Arena, Las Vegas, Nevada, United States
12.12.2009USAUFC 107 - Penn vs. Sanchez
FedEx Forum, Memphis, Tennessee, United States
5.12.2009USAUFC - The Ultimate Fighter 10 Finale
Palms Casino Resort, Las Vegas, Nevada, United States
21.11.2009USAUFC 106 - Ortiz vs. Griffin 2
Mandalay Bay Events Center, Las Vegas, Nevada, United States
14.11.2009Velká BritánieUFC 105 - Couture vs. Vera
Manchester Evening News Arena, Manchester, Lancashire, England
24.10.2009USAUFC 104 - Machida vs. Shogun
Staples Center, Los Angeles, California, United States
19.9.2009USAUFC 103 - Franklin vs. Belfort
American Airlines Center, Dallas, Texas, United States
16.9.2009USAUFC Fight Night 19 - Diaz vs. Guillard
Cox Convention Center, Oklahoma City, Oklahoma, United States
29.8.2009USAUFC 102 - Couture vs. Nogueira
Rose Garden Arena, Portland, Oregon, United States
8.8.2009USAUFC 101 - Declaration
Wachovia Center, Philadelphia, Pennsylvania, United States
11.7.2009USAUFC 100 - Lesnar vs. Mir 2
Mandalay Bay Events Center, Las Vegas, Nevada, United States
20.6.2009USAUFC - The Ultimate Fighter 9 Finale
Palms Casino Resort, Las Vegas, Nevada, United States
13.6.2009NěmeckoUFC 99 - The Comeback
Lanxess Arena, Cologne, Germany, Germany
23.5.2009USAUFC 98 - Evans vs. Machida
MGM Grand Garden Arena, Las Vegas, Nevada, United States
18.4.2009KanadaUFC 97 - Redemption
Bell Centre, Montreal, Quebec, Canada
1.4.2009USAUFC Fight Night 18 - Condit vs. Kampmann
Sommet Center, Nashville, Tennessee, United States
7.3.2009USAUFC 96 - Jackson vs. Jardine
Nationwide Arena, Columbus, Ohio, United States
21.2.2009Velká BritánieUFC 95 - Sanchez vs. Stevenson
O2 Arena, London, England, England
7.2.2009USAUFC Fight Night 17 - Lauzon vs. Stephens
USF Sun Dome, Tampa, Florida, United States
31.1.2009USAUFC 94 - St. Pierre vs. Penn 2
MGM Grand Garden Arena, Las Vegas, Nevada, United States
17.1.2009IrskoUFC 93 - Franklin vs. Henderson
O2 Arena, Dublin, Ireland, Ireland
27.12.2008USAUFC 92 - The Ultimate 2008
MGM Grand Garden Arena, Las Vegas, Nevada, United States
13.12.2008USAUFC - The Ultimate Fighter 8 Finale
Palms Casino Resort, Las Vegas, Nevada, United States
10.12.2008USAUFC Fight Night 16 - Fight for the Troops 1
Crown Coliseum, Fayetteville, North Carolina, United States
15.11.2008USAUFC 91 - Couture vs. Lesnar
MGM Grand Garden Arena, Las Vegas, Nevada, United States
25.10.2008USAUFC 90 - Silva vs. Cote
Allstate Arena, Rosemont, Illinois, United States
18.10.2008Velká BritánieUFC 89 - Bisping vs. Leben
National Indoor Arena, Birmingham, West Midlands, England
17.9.2008USAUFC Fight Night 15 - Diaz vs. Neer
Omaha Civic Auditorium, Omaha, Nebraska, United States
6.9.2008USAUFC 88 - Breakthrough
Philips Arena, Atlanta, Georgia, United States
9.8.2008USAUFC 87 - Seek and Destroy
Target Center, Minneapolis, Minnesota, United States
19.7.2008USAUFC Fight Night 14 - Silva vs. Irvin
Palms Casino Resort, Las Vegas, Nevada, United States
5.7.2008USAUFC 86 - Jackson vs. Griffin
Mandalay Bay Events Center, Las Vegas, Nevada, United States
21.6.2008USAUFC - The Ultimate Fighter 7 Finale
Palms Casino Resort, Las Vegas, Nevada, United States
7.6.2008Velká BritánieUFC 85 - Bedlam
O2 Arena, London, England, England
24.5.2008USAUFC 84 - Ill Will
MGM Grand Garden Arena, Las Vegas, Nevada, United States
19.4.2008KanadaUFC 83 - Serra vs. St. Pierre 2
Bell Centre, Montreal, Quebec, Canada
2.4.2008USAUFC Fight Night 13 - Florian vs. Lauzon
Broomfield Event Center, Broomfield, Colorado, United States
1.3.2008USAUFC 82 - Pride of a Champion
Nationwide Arena, Columbus, Ohio, United States
2.2.2008USAUFC 81 - Breaking Point
MGM Grand Garden Arena, Las Vegas, Nevada, United States
23.1.2008USAUFC Fight Night 12 - Swick vs. Burkman
Palms Casino Resort, Las Vegas, Nevada, United States
19.1.2008Velká BritánieUFC 80 - Rapid Fire
Metro Radio Arena, Newcastle upon Tyne, Tyne and Wear, England
29.12.2007USAUFC 79 - Nemesis
Mandalay Bay Events Center, Las Vegas, Nevada, United States
8.12.2007USAUFC - The Ultimate Fighter 6 Finale
Palms Casino Resort, Las Vegas, Nevada, United States
17.11.2007USAUFC 78 - Validation
Prudential Center, Newark, New Jersey, United States
20.10.2007USAUFC 77 - Hostile Territory
U.S. Bank Arena, Cincinnati, Ohio, United States
22.9.2007USAUFC 76 - Knockout
Honda Center, Anaheim, California, United States
19.9.2007USAUFC Fight Night 11 - Thomas vs. Florian
Palms Casino Resort, Las Vegas, Nevada, United States
8.9.2007Velká BritánieUFC 75 - Champion vs. Champion
O2 Arena, London, England, England
25.8.2007USAUFC 74 - Respect
Mandalay Bay Events Center, Las Vegas, Nevada, United States
7.7.2007USAUFC 73 - Stacked
ARCO Arena, Sacramento, California, United States
23.6.2007USAUFC - The Ultimate Fighter 5 Finale
Palms Casino Resort, Las Vegas, Nevada, United States
16.6.2007IrskoUFC 72 - Victory
The Odyssey, Belfast, Northern Ireland, Ireland
12.6.2007USAUFC Fight Night 10 - Stout vs. Fisher 2
Seminole Hard Rock Hotel and Casino, Hollywood, Florida, United States
26.5.2007USAUFC 71 - Liddell vs. Jackson
MGM Grand Garden Arena, Las Vegas, Nevada, United States
21.4.2007Velká BritánieUFC 70 - Nations Collide
Manchester Evening News Arena, Manchester, Lancashire, England
7.4.2007USAUFC 69 - Shootout
Toyota Center, Houston, Texas, United States
5.4.2007USAUFC Fight Night 9 - Stevenson vs. Guillard
Palms Casino Resort, Las Vegas, Nevada, United States
3.3.2007USAUFC 68 - Uprising
Nationwide Arena, Columbus, Ohio, United States
3.2.2007USAUFC 67 - All or Nothing
Mandalay Bay Events Center, Las Vegas, Nevada, United States
25.1.2007USAUFC Fight Night 8 - Evans vs. Salmon
Seminole Hard Rock Hotel and Casino, Hollywood, Florida, United States
30.12.2006USAUFC 66 - Liddell vs. Ortiz 2
MGM Grand Garden Arena, Las Vegas, Nevada, United States
13.12.2006USAUFC Fight Night 7 - Sanchez vs. Riggs
Marine Corps Air Station Miramar, San Diego, California, United States
18.11.2006USAUFC 65 - Bad Intentions
ARCO Arena, Sacramento, California, United States
11.11.2006USAUFC - The Ultimate Fighter 4 Finale
Hard Rock Hotel and Casino, Las Vegas, Nevada, United States
14.10.2006USAUFC 64 - Unstoppable
Mandalay Bay Events Center, Las Vegas, Nevada, United States
10.10.2006USAUFC Fight Night 6.5 - Ortiz vs. Shamrock 3
Seminole Hard Rock Hotel and Casino, Hollywood, Florida, United States
23.9.2006USAUFC 63 - Hughes vs. Penn 2
Honda Center, Anaheim, California, United States
26.8.2006USAUFC 62 - Liddell vs. Sobral
Mandalay Bay Events Center, Las Vegas, Nevada, United States
17.8.2006USAUFC Fight Night 6 - Sanchez vs. Parisyan
Red Rock Casino Resort and Spa, Las Vegas, Nevada, United States
8.7.2006USAUFC 61 - Bitter Rivals
Mandalay Bay Events Center, Las Vegas, Nevada, United States
28.6.2006USAUFC Fight Night 5 - Leben vs. Silva
Hard Rock Hotel and Casino, Las Vegas, Nevada, United States
24.6.2006USAUFC - The Ultimate Fighter 3 Finale
Hard Rock Hotel and Casino, Las Vegas, Nevada, United States
27.5.2006USAUFC 60 - Hughes vs. Gracie
Staples Center, Los Angeles, California, United States
15.4.2006USAUFC 59 - Reality Check
Honda Center, Anaheim, California, United States
6.4.2006USAUFC Fight Night 4 - Bonnar vs. Jardine
Hard Rock Hotel and Casino, Las Vegas, Nevada, United States
4.3.2006USAUFC 58 - USA vs. Canada
Mandalay Bay Events Center, Las Vegas, Nevada, United States
4.2.2006USAUFC 57 - Liddell vs. Couture 3
Mandalay Bay Events Center, Las Vegas, Nevada, United States
16.1.2006USAUFC Fight Night 3 - Sylvia vs. Silva
Hard Rock Hotel and Casino, Las Vegas, Nevada, United States
19.11.2005USAUFC 56 - Full Force
MGM Grand Garden Arena, Las Vegas, Nevada, United States
5.11.2005USAUFC - The Ultimate Fighter 2 Finale
Hard Rock Hotel and Casino, Las Vegas, Nevada, United States
7.10.2005USAUFC 55 - Fury
Mohegan Sun Arena, Uncasville, Connecticut, United States
3.10.2005USAUFC Fight Night 2 - Loiseau vs. Tanner
Hard Rock Hotel and Casino, Las Vegas, Nevada, United States
20.8.2005USAUFC 54 - Boiling Point
MGM Grand Garden Arena, Las Vegas, Nevada, United States
6.8.2005USAUFC Fight Night 1 - Marquardt vs. Salaverry
Cox Pavillion, Las Vegas, Nevada, United States
4.6.2005USAUFC 53 - Heavy Hitters
Boardwalk Hall, Atlantic City, New Jersey, United States
16.4.2005USAUFC 52 - Couture vs. Liddell 2
MGM Grand Garden Arena, Las Vegas, Nevada, United States
9.4.2005USAUFC - The Ultimate Fighter 1 Finale
Cox Pavilion, Las Vegas, Nevada, United States
5.2.2005USAUFC 51 - Super Saturday
Mandalay Bay Events Center, Las Vegas, Nevada, United States
22.10.2004USAUFC 50 - The War of '04
Boardwalk Hall, Atlantic City, New Jersey, United States
21.8.2004USAUFC 49 - Unfinished Business
MGM Grand Garden Arena, Las Vegas, Nevada, United States
19.6.2004USAUFC 48 - Payback
Mandalay Bay Events Center, Las Vegas, Nevada, United States
2.4.2004USAUFC 47 - It's On
Mandalay Bay Events Center, Las Vegas, Nevada, United States
31.1.2004USAUFC 46 - Supernatural
Mandalay Bay Events Center, Las Vegas, Nevada, United States
21.11.2003USAUFC 45 - Revolution
Mohegan Sun Arena, Uncasville, Conneticut, United States
26.9.2003USAUFC 44 - Undisputed
Mandalay Bay Events Center, Las Vegas, Nevada, United States
6.6.2003USAUFC 43 - Meltdown
Thomas and Mack Center, Las Vegas, Nevada, United States
25.4.2003USAUFC 42 - Sudden Impact
American Airlines Arena, Miami, Florida, United States
28.2.2003USAUFC 41 - Onslaught
Boardwalk Hall, Atlantic City, New Jersey, United States
22.11.2002USAUFC 40 - Vendetta
MGM Grand Garden Arena, Las Vegas, Nevada, United States
27.9.2002USAUFC 39 - The Warriors Return
Mohegan Sun Arena, Uncasville, Conneticut, United States
13.7.2002Velká BritánieUFC 38 - Brawl at the Hall
Royal Albert Hall, London, England, England
22.6.2002USAUFC 37.5 - As Real As It Gets
Bellagio Hotel and Casino, Las Vegas, Nevada, United States
10.5.2002USAUFC 37 - High Impact
CenturyTel Center, Bossier City, Louisiana, United States
22.3.2002USAUFC 36 - Worlds Collide
MGM Grand Garden Arena, Las Vegas, Nevada, United States
11.1.2002USAUFC 35 - Throwdown
Mohegan Sun Arena, Uncasville, Conneticut, United States
2.11.2001USAUFC 34 - High Voltage
MGM Grand Garden Arena, Las Vegas, Nevada, United States
28.9.2001USAUFC 33 - Victory in Vegas
Mandalay Bay Events Center, Las Vegas, Nevada, United States
29.6.2001USAUFC 32 - Showdown in the Meadowlands
Continental Airlines Arena, East Ruthorford, New Jersey, United States
4.5.2001USAUFC 31 - Locked & Loaded
Trump Taj Mahal, Atlantic City, New Jersey, United States
23.2.2001USAUFC 30 - Battle on the Boardwalk
Trump Taj Mahal, Atlantic City, New Jersey, United States
16.12.2000JaponskoUFC 29 - Defense of the Belts
Differ Ariake, Tokyo, Japan, Japan
17.11.2000USAUFC 28 - High Stakes
Trump Taj Mahal, Atlantic City, New Jersey, United States
22.9.2000USAUFC 27 - Ultimate Bad Boyz
Lakefront Arena, New Orleans, Louisiana, United States
9.6.2000USAUFC 26 - Ultimate Field of Dreams
U.S. Cellular Center, Cedar Rapids, Iowa, United States
14.4.2000JaponskoUFC 25 - Ultimate Japan 3
Yoyogi National Gymnasium, Tokyo, Japan, Japan
10.3.2000USAUFC 24 - First Defense
Lake Charles Civic Center, Lake Charles, Louisiana, United States
19.11.1999JaponskoUFC 23 - Ultimate Japan 2
Tokyo Bay N.K. Hall, Urayasu, Chiba, Japan
24.9.1999USAUFC 22 - There Can Be Only One Champion
Lake Charles Civic Center, Lake Charles, Louisiana, United States
16.7.1999USAUFC 21 - Return of the Champions
U.S. Cellular Center, Cedar Rapids, Iowa, United States
7.5.1999USAUFC 20 - Battle for the Gold
Boutwell Municipal Auditorium, Birmingham, Alabama, United States
5.3.1999USAUFC 19 - Ultimate Young Guns
Hollywood Casino, Bay St. Louis, Mississippi, United States
8.1.1999USAUFC 18 - Road to the Heavyweight Title
Pontchartrain Center, Kenner, Louisiana, United States
16.10.1998BrazílieUFC 17.5 - Ultimate Brazil
Portuguesa Gymnasium, Sao Paulo, Brazil, Brazil
15.5.1998USAUFC 17 - Redemption
Mobile Civic Center, Mobile, Alabama, United States
13.3.1998USAUFC 16 - Battle in the Bayou
Pontchartrain Center, Kenner, Louisiana, United States
21.12.1997JaponskoUFC 15.5 - Ultimate Japan 1
Yokohama Arena, Yokohama, Japan, Japan
17.10.1997USAUFC 15 - Collision Course
Hollywood Casino, Bay St. Louis, Mississippi, United States
27.7.1997USAUFC 14 - Showdown
Boutwell Municipal Auditorium, Birmingham, Alabama, United States
30.5.1997USAUFC 13 - The Ultimate Force
Augusta Civic Center, Augusta, Georgia, United States
7.2.1997USAUFC 12 - Judgement Day
Dothan Civic Center Arena, Dothan, Alabama, United States
7.12.1996USAUFC - Ultimate Ultimate 1996
Alabama State Fair Arena, Birmingham, Alabama, United States
20.9.1996USAUFC 11 - The Proving Ground
Augusta Civic Center, Augusta, Georgia, United States
12.7.1996USAUFC 10 - The Tournament
Alabama State Fair Arena, Birmingham, Alabama, United States
17.5.1996USAUFC 9 - Motor City Madness
Cobo Arena, Detroit, Michigan, United States
16.2.1996PortorikoUFC 8 - David vs. Goliath
Ruben Rodriguez Coliseum, San Juan, Puerto Rico, Puerto Rico
16.12.1995USAUFC - Ultimate Ultimate 1995
Mammoth Gardens, Denver, Colorado, United States
8.9.1995USAUFC 7 - The Brawl in Buffalo
Buffalo Memorial Auditorium, Buffalo, New York, United States
14.7.1995USAUFC 6 - Clash of the Titans
Casper Events Center, Casper, Wyoming, United States
7.4.1995USAUFC 5 - The Return of the Beast
Bojangles' Coliseum, Charlotte, North Carolina, United States
16.12.1994USAUFC 4 - Revenge of the Warriors
Expo Square Pavilion, Tulsa, Oklahoma, United States
9.9.1994USAUFC 3 - The American Dream
Grady Cole Center, Charlotte, North Carolina, United States
11.3.1994USAUFC 2 - No Way Out
Fillmore Auditorium, Denver, Colorado, United States
12.11.1993USAUFC 1 - The Beginning
McNichols Arena, Denver, Colorado, United States
Zobrazit vše (638)