NázevUFC on ESPN 53 - Ribas vs. Namajunas
Datum23. 3. 2024
ZeměUSA USA
AdresaUFC Apex, Las Vegas, Nevada, United States
PořadatelUFC - Ultimate Fighting Championship
Rose Namajunas "Thug"
USA Rose Namajunas "Thug"
13.
PROFESIONÁLNÍ ZÁPAS MMA
Výsledek: Decision (Unanimous), 5. kolo 5:00
Rozhodčí: Jason Herzog
Amanda Ribas
Brazílie Amanda Ribas
Karl Williams
USA Karl Williams
12.
PROFESIONÁLNÍ ZÁPAS MMA
Výsledek: Decision (Unanimous), 3. kolo 5:00
Rozhodčí: Herb Dean
Justin Tafa "Bad Man"
Austrálie Justin Tafa "Bad Man"
Edmen Shahbazyan "The Golden Boy"
USA Edmen Shahbazyan "The Golden Boy"
11.
PROFESIONÁLNÍ ZÁPAS MMA
Výsledek: KO (Elbows and Punches), 1. kolo 4:33
Rozhodčí: Mark Smith
A.J. Dobson
USA A.J. Dobson
Payton Talbott
USA Payton Talbott
10.
PROFESIONÁLNÍ ZÁPAS MMA
Výsledek: TKO (Punches), 2. kolo 0:21
Rozhodčí: Chris Tognoni
Cameron Saaiman
Jihoafrická republika Cameron Saaiman
Youssef Zalal "The Moroccan Devil"
USA Youssef Zalal "The Moroccan Devil"
9.
PROFESIONÁLNÍ ZÁPAS MMA
Výsledek: Submission (Rear-Naked Choke), 2. kolo 1:50
Rozhodčí: Herb Dean
Billy Quarantillo
USA Billy Quarantillo
Fernando Padilla "The Brave"
Mexiko Fernando Padilla "The Brave"
8.
PROFESIONÁLNÍ ZÁPAS MMA
Výsledek: Submission (Brabo Choke), 1. kolo 2:45
Rozhodčí: Jason Herzog
Luis Pajuelo "Corazon de Leon"
Peru Luis Pajuelo "Corazon de Leon"
Trey Ogden "Shamurai"
USA Trey Ogden "Shamurai"
7.
PROFESIONÁLNÍ ZÁPAS MMA
Výsledek: Decision (Unanimous), 3. kolo 5:00
Rozhodčí: Mark Smith
Kurt Holobaugh "The Hurt"
USA Kurt Holobaugh "The Hurt"
Julian Erosa "Juicy J"
USA Julian Erosa "Juicy J"
6.
PROFESIONÁLNÍ ZÁPAS MMA
Výsledek: Submission (Guillotine Choke), 1. kolo 2:15
Rozhodčí: Chris Tognoni
Ricardo Ramos "Carcacinha"
Brazílie Ricardo Ramos "Carcacinha"
Miles Johns "Chapo"
USA Miles Johns "Chapo"
5.
PROFESIONÁLNÍ ZÁPAS MMA
Výsledek: Decision (Unanimous), 3. kolo 5:00
Rozhodčí: Herb Dean
Cody Gibson "The Renegade"
USA Cody Gibson "The Renegade"
Jarno Errens
Nizozemsko Jarno Errens
4.
PROFESIONÁLNÍ ZÁPAS MMA
Výsledek: Decision (Unanimous), 3. kolo 5:00
Rozhodčí: Mark Smith
Steven Nguyen "The Ninja"
USA Steven Nguyen "The Ninja"
Dariya Zheleznyakova
Rusko Dariya Zheleznyakova
3.
PROFESIONÁLNÍ ZÁPAS MMA
Výsledek: Decision (Unanimous), 3. kolo 5:00
Rozhodčí: Jason Herzog
Montserrat Rendon "Monster"
Mexiko Montserrat Rendon "Monster"
Andre Lima "Mascote"
Brazílie Andre Lima "Mascote"
2.
PROFESIONÁLNÍ ZÁPAS MMA
Výsledek: Disqualification (Biting), 2. kolo 2:52
Rozhodčí: Chris Tognoni
Igor Severino
Brazílie Igor Severino
Michael Parkin "Mick"
Velká Británie Michael Parkin "Mick"
1.
PROFESIONÁLNÍ ZÁPAS MMA
Výsledek: Decision (Unanimous), 3. kolo 5:00
Rozhodčí: Mark Smith
Mohammed Usman "The Motor"
Nigérie Mohammed Usman "The Motor"