Brána do UFC zůstala zavřená, ostudu Kaik Brito ale rozhodně neudělal

Brána do UFC zůstala zavřená, ostudu Kaik Brito ale rozhodně neudělal

Brazilec Kaik Brito dnes v zápase o smlouvu s UFC sahal po vítězství, to mu ale nakonec o vlásek uniklo a na body prohrál.

Když se v Oktagonu na podzim roku 2019 objevil Kaik Brito, stačilo pár vteřin, aby bylo jasno, že tenhle mladý Brazilec míří hodně vysoko. Gábora Borárose zničil za dvě a půl minuty, s polským tvrďákem Bryczekem si následně poradil ještě o minutu rychleji. Sprint k titulu zbrzdil jen se štěstím nezdolný Petr "Monster" Kníže. Chuť si Brito spravil hned vzápětí na Kalašnikovi, kterého expresně zničil, a Kozmu pak v titulové bitvě doslova zmasakroval.

16 vítězství, všechny před limitem, jen 4 porážky a pás šampiona prestižní evropské organizace. Není divu, že si Brita UFC pozvalo na přijímací pohovor v podobě televizní show Dana White's Contender Series. Sean Shelby, hlavní matchmaker organizace, na něj nešetřil chválou a označil ho za snipera, který dokáže trefovat ze všech úhlů. Přiznal ale také, že proti němu postavili těžkého soupeře, aby zjistili, jak dobrý Kaik skutečně je ...

CELÝ ČLÁNEK