Brutální KO těžké váhy v UFC. Rival padl na podlahu za 66 sekund

Pro vítěze ideální zápas. Krátký s efektivním zakončením. Netrvalo dlouho a Justin Tafa našel na sobotním UFC v australském Perthu soupeřovu bradu. Parker Porter padl na UFC 284 za 66 sekund. Přímo ďábelský konec. Domácí těžká váha nadchla domácí fanoušky.

Tafa má za sebou v UFC šest zápasů, dosáhl na skóre 3-3. V předminulém roce stihl tři zápasy, loni ani jeden. Letos má první a ukončil ho hodně rychle. Pokud vezmeme i jeho předposlední duel, byl Tafa od prosince 2021 v kleci 2 minuty a 59 sekund. Dvakrát si připsal KO.

V sobotu potřeboval devětadvacetiletý pořízek minutu a šest sekund. Porter se přiblížil, Tafa se vyhnul a kontroval ostrou levou rukou. Sedmatřicetiletý Američan se okamžitě sesunul na podlahu klece ...