Byl by to nejtěžší možný soupeř. "Král násilí" Mike Perry chce na box bez rukavic zlákat legendu

Byl by to nejtěžší možný soupeř. "Král násilí" Mike Perry chce na box bez rukavic zlákat legendu

Mike Perry jako by se pro box bez rukavic narodil. O víkendu díky vítězství nad Alvarezem dostal symbolický pás pro "Krále násilí" a snaží se domluvit dalšího soupeře. Nejradši by prý změřil síly s Masvidalem.

Američan Mike Perry sice patřil mezi výrazné postavy už během působení v UFC, výsledkově se mu tam ale vůbec nedařilo a dokázal vyhrát jen 7 z 15 zápasů. Následně se ale v roce 2021 upsal organizaci Bare Knuckle FC a v boxu bez rukavic ze sebe udělal opravdovou hvězdu. Jako by se totiž pro tenhle brutální sport narodil, o víkendu si tam připsal už čtvrté vítězství, když exšampiona lehké váhy UFC Eddieho Alvareze zdemoloval tak, že trenéři soupeře raději zápas vzdali.

"Jeho trenéři udělali správné rozhodnutí, bavíme se tady o životě a smrti. Měl zlomenou očnici, takže kdyby ho nechali pokračovat a já ho znova trefil, tak by to bylo dost strašidelné," pochválil tým soupeře, přestože byl v první chvíli zklamaný. "Říkal jsem si: sakra, zase? (předchozí zápas totiž skončil také vzdáním soupeře, pozn. red.). Chtěl jsem víc." ...

CELÝ ČLÁNEK