Mike Perry: Měl jsem boxovat s Jakem Paulem, on se ale zalekl a vše zrušil

Mike Perry: Měl jsem boxovat s Jakem Paulem, on se ale zalekl a vše zrušil

UFC veterán Mike Perry odhalil děsivou pravdu, která rozhodně nepotěší fanoušky Jakea Paula.

Americký YouTuber rozhodil sítě a oslovil několik potenciálních soupeřů, kteří by mu mohli dělat tanečního parťáka v ringu. Jedním z původně oslovených lidí byl i známý rváč a drsňák „Platinum“ Mike Perry, s nímž se údajně jednání dostala až do fáze, kdy se řešila předzápasová smlouva. V ten moment ale Jake znenadání vycouval.

„Můj tým a tým Jakea Paula se sešly a řešily podmínky smlouvy. Vše bylo na dobré cestě a já v jeden moment věřil, že k tomu zápasu doopravdy dojde. Pak mi ale zničehonic přišla zpráva, že Jake o duel se mnou nestojí a dohoda se ruší. A jelikož on tu smlouvu nepodepsal, neměl jsem žádné záruky,“ pustil si Perry ústa na špacír v interview pro Bare Knuckle FC.

„Já a Jake jsme spolu měli boxovat, taková je holá pravda. On měl nejprve silné řeči, a když zjistil, jak dobrý ve skutečnosti jsem, tak vycouval. Zkoukl nějaká má videa, zjistil, co jsem provedl s Venomem Pagem, a vycouval prostě. Tohle je ten váš internetový hrdina, jak ho všichni uznáváte. Takhle se chová,“ práskal na něj Perry ...

CELÝ ČLÁNEK