Byl jsem jednou nohou venku, řekl Lajoš Klein o své štaci v UFC. S jakými soupeři by rád zápasil?

Byl jsem jednou nohou venku, řekl Lajoš Klein o své štaci v UFC. S jakými soupeři by rád zápasil?

Mr. Highlight” se nyní intenzivně připravuje na další zastávku v UFC, kde jen o vlásek unikl vyhazovu. Už nyní si však brousí zuby na bojovníky na domácí scéně.

Lajoš Klein se nijak netají tím, že to měl v UFC v jistý moment výrazně nahnuté. “První zápas jsem vyhrál, dva jsem prohrál, už jsem byl jednou nohou venku. Vedení UFC řeklo, že už mě tam v podstatě ani nechtějí, možná by mě už i vyhodili,” popsal těžké momenty v rámci podcastu Max MMA.

Padl návrh, že by měl zkusit nasbírat plusové body v jiných organizacích, posléze by se eventuálně mohl vrátit. “Pak se mě ale zastali moji manažeři, řekli, ať mi dají ještě jednu šanci.” Pokud by vyjednávání nebylo úspěšné, pak by se Klein ke čtvrtému zápasu vůbec nedostal, vedení se ale nechalo obměkčit. Devonte Smith následně na Lajoše nestačil, “Mr. Highlight” se tím pádem v UFC udržel. Bylo jasné, že v souboji se Smithem šlo o všechno, s třetí porážkou v řadě by si jen těžko mohl nárokovat další šanci. Lajoš přiznal, že tou dobou již přemýšlel nad svými možnostmi, pomalu zvažoval, v jaké organizaci by mohl zakotvit ...

CELÝ ČLÁNEK