Černá bestie opět úřadovala, po výhře na KO letěly do hlediště šortky i suspenzor, dolů šly i trenky

Černá bestie opět úřadovala, po výhře na KO letěly do hlediště šortky i suspenzor, dolů šly i trenky

Američan Derrick Lewis přezdívaný "Black Beast" je pověstný silou svých úderů a také svojským smyslem pro humor. Obojí ukázal v hlavním zápase víkendového turnaje UFC.

UFC o víkendu zavítalo do Saint Louis s jedním z menších turnajů. Hlavním tahákem byl souboj v těžké váze mezi Derrickem Lewisem a Rodrigem Nascimentem. To se moc nelíbilo domácímu Joaquinu Buckleymu, který loboval za to, aby akci vévodil jeho duel.

Sám "Black Beast" by s tím neměl žádný problém. "Taky nevím, proč mi pořád dávají hlavní zápasy. V televizi jsem už tolikrát říkal, že je nechci. Nevím, co pro to musím udělat. Myslel jsem si, že možná bude stačit prohrát pár zápasů a už žádné nedostanu, ale ne," vtipkoval před turnajem. Jediné mínus je pro něj to, že mu namísto tří kol hrozí pět, a je obecně známo, že fyzička není jeho silnou stránkou. Naštěstí pro něj ale většinou jeho fighty končí před limitem, je koneckonců držitelem rekordu UFC pro nejvíc knockoutů. A to je pravděpodobně hlavní důvod, proč hlavní zápasy dostává, v kariéře to byl jeho dvanáctý ...

CELÝ ČLÁNEK