Cítila jsem se, jako kdyby mi někdo bodal nožem do hlavy, vysvětlila UFC bojovnice Gadelha konec své kariéry

Cítila jsem se, jako kdyby mi někdo bodal nožem do hlavy, vysvětlila UFC bojovnice Gadelha konec své kariéry

Brazilka Claudia Gadelha se s úctyhodnou bilancí 18 výher a 5 proher řadí mezi nejúspěšnější MMA bojovnice na světě. Jenže nic netrvá věčně a i ona teď ohlásila konec své dlouholeté zápasnické kariéry. A to kvůli nepříjemným zdravotním problémům.

Claudia během své kariéry v UFC bojovala hned s několika celosvětově proslulými zápasnicemi, mezi kterými nechyběly ani taková jména, jako Karolina Kowalkiewiczová, Angela Hillová nebo bývalá UFC šampionka Joanna Jedrzejczyková. Kariéru pověsila na hřebík hlavně kvůli podlomenému zdraví.

“Bylo to, jako kdyby vás někdo bodal nožem přímo do hlavy. Nechci, aby si někdo myslel, že jsem kvůli konci své kariéry smutná. Jsem ráda za to, co se v mém životě právě děje. Po mém posledním zápase v listopadu jsem měla velký otřes mozku a spolu s ním jsem si odnesla i trvalé následky. Bylo to opravdu frustrující, protože bolesti hlavy nepřestávaly, dělalo se mi nevolno, zvracela jsem, necítila jsem se vůbec dobře. Nemohla jsem se jít projít, trénovat, vůbec nic. Bylo to opravdu příšerné,” promluvila Claudia o svých problémech ...