Dá se to i bez Vémoly! hodnotí Novotný parádní poslední turnaj roku

Dá se to i bez Vémoly! hodnotí Novotný parádní poslední turnaj roku

Závěrečný turnaj kalendářního roku je pro organizaci OKTAGON vždy velice důležitý. Letos díky odvetě mezi Karlosem Vémolou a Patrikem Kinclem měla trhat čísla prodaných PPV a diváci se měli o lístky do O2 areny doslova poprat. Zranění hlavních aktérů bohužel akci zásadně ovlivnilo, ale i přes tyto komplikace hodnotí Ondřej Novotný turnaj OKTAGON 38 jako úspěšný.

Poprvé v historii žlutočerné organizace se stalo, že očekávaný hlavní tahák celého turnaje odpadl. Karlose Vémolu skolila infekce a Patrik Kincl o náhradního soupeře příliš nestál a raději si vyřešil zraněnou ruku. Obrovská vlna zklamání a nevole fanoušků vyústila v nabídku OKTAGONu na vrácení lístků. Tu nakonec podle šéfa organizace využilo pouze několik stovek kverulantů, kteří o jiné zápasy než Kincl vs. Vémola neměli zájem.

„Přesné číslo lidí, kteří tuto možnost využili, v tuhle chvíli neznám. Ale myslím, že se to vešlo do několika set lístků, řekl bych. Do pěti set určitě,“ prozradil Ondřej Novotný v rozhovoru pro deník Sport.

Turnaj samotný ...

CELÝ ČLÁNEK