Gaethje: McGregor bere steroidy, ale protože je to hvězda, tak se mu to toleruje

Gaethje: McGregor bere steroidy, ale protože je to hvězda, tak se mu to toleruje

Že Conor McGregor evidentně sype, to Justinovi Gaethjemu nikdo nevymluví. Kde je ale nějaká spravedlnost, pokud mu to UFC toleruje?

Bez ohledu na pohlaví, slávu nebo historii, všichni jsme ze stejného těsta a zasloužíme si stejné zacházení. Proto je tolik podezřelé, pokud jsou všichni bojovníci v UFC momentálně pravidelně testováni, zatímco McGregor veškerým kontrolám uniká. A co je nejhorší, UFC mu to vědomě toleruje.

„Slyšel jsem, že se Conor McGregor již rok nepodrobil testu na doping. Rok! Tohle je věc, která se mi zatraceně nelíbí. Kým je, že je od nás odlišován? Jak může od UFC dostat výjimku z testování? Vše nasvědčuje tomu, že Conor nyní evidentně sype. Ale protože je hvězda, tak se mu to toleruje,“ ventiloval Gaethje v obsáhlém interview pro MMA Fighting své emoce.

„Vždy mi šlo o rovnoprávnost a tu tady nevidím. Kdyby mi někdo zlomil nohu, tak nesáhnu po steroidech, abych se uzdravil… Jsem si jistý, že se Conor vrátí čistý. Ale fakt, že jej už rok nikdo netestoval, prostě nezakryje tu skutečnost, že teď něco bere. Stoprocentně ujíždí na steroidech. Ať už je to kvůli tomu zranění nebo ne, prostě sype,“ poznamenával bez sebemenšího náznaku pochybností ...

CELÝ ČLÁNEK