Glover Teixeira předvídá titulový duel Pereira vs. Adesanya

Glover Teixeira předvídá titulový duel Pereira vs. Adesanya

Konečně nastává chvíle, kdy na čele střední váhy UFC dojde k výměně stráží, věří brazilský veterán Glover Teixera.

Alex Pereira je bijec s tuhým kořínkem a velmi pokročilým postojem. Na ten vsadil už dvakrát v minulosti, když Israela Adesanyu porazil v kickboxerském prostředí. Teď by svůj úspěch rád zopakoval i v MMA a stal se tak vůbec prvním člověkem, co ve střední váze nigerijského šampiona srazí na kolena.

„Za celou svou dlouhou kariéru jsem se setkal s mnoha bojovníky, ale musím říct, že Alex je jeden z těch vůbec nejlepších. Jednak je v postoji skutečně tvrdý, zkušený a nekompromisní, ale navíc se dokáže rychle učit všem aspektům MMA. Každým dnem se posouvá o velký kus dále,“ chválil svého tréninkového parťáka Glover Teixeira.

„Jsem moc rád, že mohu být součástí jeho přípravného týmu. Moc se těším na ten zápas s Adesanysou, protože jsem přesvědčený, že Alex vyhraje. Chci být u toho, až si převezme titul šampiona. On je tak odhodlaný! Podobně, jako budu já, až vstoupím do odvety s Jiřím Procházkou,“ řekl uznávány veterán, který usiluje o to, aby mužské kategorie v UFC rozšířily své řady šampionů s brazilskými kořeny ...

CELÝ ČLÁNEK