Jaké vzkazy si vyměnili Wilder a Helenius po vzájemném zápase?

Jaké vzkazy si vyměnili Wilder a Helenius po vzájemném zápase?

Deontay Wilder knokautoval Roberta Heleniuse už v prvním kole a potom navštívil svého soupeře na hotelu.

I když se Deontay občas chová velmi nesmyslně, srdce zápasníka mu odepřít nemůžeme. Z dohledatelných zdrojů se dá zjistit, že jediný soupeř, kterému doposud nevzdal hold, je Tyson Fury. S ostatními, ač s nimi občas nezačal dobře, se vždy usmířil. A to dokonce i s takovým Dominicem Breazealem, se kterým si vyhrožoval až na životě.

Momentálně Deontay své „dobré srdce“ projevil po víkendovém duelu v Brooklynu, kde na konci prvního kola rychlým úderem pravé ruky zdemoloval finského obra Roberta Heleniuse. Ten se po jedné ráně skácel k zemi, z níž několik minut nevstal. Následně putoval do nemocnice na rentgen a pak na hotel. Zde ho ovšem potkala nečekaná návštěva.

„Přišel jsem se ujistit, že jsi v pořádku,“ sdělil Wilder muži, který mu kdysi dokonce dělal i sparingpartnera. „Vedl sis skvěle. Mám tě moc rád, příteli. A moc se omlouvám. I díky tobě se ze mě stal boxer, jakým jsem dnes. Velmi si toho vážím. Vím o tobě, že jsi vždy měl srdce válečníka,“ pověděl Heleniusovi, zatímco jej přátelsky objal ...

CELÝ ČLÁNEK