Jay Jay se vrací! Bývalý šampion organizací Fusion FN a GMC má spadeno na houževnatého Brazilce

Jay Jay se vrací! Bývalý šampion organizací Fusion FN a GMC má spadeno na houževnatého Brazilce

Jan Gottvald se po tříleté pauze vrací k MMA. Svěřenec Martina Karaivanova chce v sobotu ukázat, že se s ním v polotěžké váze musí počítat.

Jan Gottvald patří mezi nejvíce dekorované MMA bojovníky domácí scény. V roce 2014 vybojoval bronz na mistrovství světa v Minsku, o dva roky později se stal mistrem České republiky. Následně přidal do sbírky tituly šampiona v organizacích Fusion FN a GMC. To mu ale nestačí. V sobotu se vrhne na polotěžkou divizi Oktagonu.

Fanouškům největší československé organizace se představil již několikrát. První bitvu v černožlutém dresu absolvoval začátkem roku 2019, tehdy na něj nestačil Mantas Zakaustas. Zdálo se, že má “Jay Jay” znovu skvěle našlápnuto, o pár měsíců později mu ale zkřížil cestu Henrique Da Silva, který jej knockoutoval krátce před koncem prvního kola. A právě tehdy se Gottvald rozhodl, že si od MMA trochu odpočine. “Po zápase s Frankensteinem jsem měl delší pauzu, měl jsem zlomenou lýtkovou kost. Teprve minulý rok jsem byl na operaci,” vysvětlil v rozhovoru pro Oktagon. Kariéru mu ale zpomalila také pandemie koronaviru, během níž si vyzkoušel zápas pod hybridními pravidly Undergroundu, kde tvrdě narazil na elitního postojáře Dana Škvora ...

CELÝ ČLÁNEK