Když chybí motivace. Jay Jay Gottvald ve svých 27 letech ukončil kariéru

Když chybí motivace. Jay Jay Gottvald ve svých 27 letech ukončil kariéru

Jan Gottvald se může pochlubit perfektní kondicí a bohatými zkušenostmi, zápal pro MMA už ale evidentně chybí. Brněnský rodák se tedy rozhodl, že je nejvyšší čas ukončit kariéru.

“Všech těchto pět zápasníků s námi, s okamžitou platností, ukončuje kontrakt,” stálo v sobotním příspěvku na sociálních sítích organizace Oktagon MMA. Na přiložených fotkách se objevil například David Kozma, Rony Paradeiser či Losene Keita, na první pohled však bylo jasné, že jde o aprílový vtípek. Podobnou zprávu Oktagon zveřejnil i dnes, tentokrát se však jedná o vážně míněné oznámení.Zpráva se týká jednoho z nejúspěšnějších bojovníků domácí scény - Jana Gottvalda. “Jay Jay Gottvald odstupuje ze zápasu v Liberci a ukončuje svoji bohatou zápasovou kariéru z osobních a rodinných důvodů a pro ztrátu sportovní motivace.” Na Gottvalda si brousil zuby rozjetý Jorick Montagnac, kterého v Oktagonu ještě nikdo nedokázal porazit. Promotéři mu nyní budou muset sehnat náhradníka.

“Jay Jay” se k ukončení kariéry ještě nevyjádřil, vysvětlení ze strany Oktagonu ovšem mluví za vše. Zástupce brněnského Jetsaam Gymu končí ve věku 27 let, skoro by se chtělo říct, že ty nejlepší roky má teprve před sebou. Gottvald si ale své sny v oktagonu dávno splnil. Už v roce 2014 získal bronz na mistrovství světa v Minsku, v roce 2016 se pak stal mistrem České republiky. Titul šampiona získal v organizacích Fusion FN a GMC. Za svou kariéru prohrál pouze třikrát, mimo jiné třeba se Stephanem Pützem ...

CELÝ ČLÁNEK