Jde to i bez Khabibova dozoru. Umar brutálně knockoutoval soupeře, pak se mu omlouval

Jde to i bez Khabibova dozoru. Umar brutálně knockoutoval soupeře, pak se mu omlouval

Umar Nurmagomedov ukázal, že se s ním na vrcholu UFC musí počítat. Brazilce sestřelil spontánní kombinací a pak vyčinil kolegům ze své váhové kategorie, že o souboj s ním neprojevují dostatečný zájem.

Přestože se slavný Khabib stáhl do ústraní a nehodlá se už naplno věnovat ani trénování ostatních, rod Nurmagomedovů pokračuje v dominanci napříč MMA. Usman se v listopadu stal šampionem Bellatoru a rovněž neporažený Umar pomalu ale jistě stoupá na vrchol bantamové divize UFC. Nerozhodilo ho ani to, že se tentokrát v průběhu zápasu nemohl spolehnout na rady svého zkušeného bratrance. 

Možná právě díky Khabibově absenci se Umar nesnažil boj rychle přenést na zem. V postoji hrozil zpočátku zejména bleskovými kopy, které ale neschovával za údery, a tak většinou jen čeřily vzduch. Barcelos naopak zkusil delší kombinaci a jeho útoky měly o dost vyšší razanci. Dagestáncovi se ale dařilo udržovat souboj na delší vzdálenost a vypadalo to, že Brazilec moc neví, jak ji zkrátit. Trochu nečekaně to byl pak právě Barcelos, kdo zkusil takedown. Ten ale Nurmagomedov hravě odmítl a ještě soupeři gestikuloval, ať si dává pozor, protože ho při pokusu o strh udeřil hlavou ...

CELÝ ČLÁNEK