Je to slaboch. Svalovec Paulo Costa se nevzdal myšlenky na zápas s Chimaevem a navrhnul UFC řešení

Je to slaboch. Svalovec Paulo Costa se nevzdal myšlenky na zápas s Chimaevem a navrhnul UFC řešení

Khamzat Chimaev podle názoru Paula Costy ještě není připraven na velké zápasy. Brazilec nepochybuje o tom, že by Čečence připravil o neporazitelnost.

Měl to být Paulo Costa, kdo v sobotu v Abú Dhabí bojoval s neporaženým Khamzatem Chimaevem. Vleklé problémy se stafylokokem ho však na poslední chvíli ze zápasu vyřadily a jeho místo zaujal Kamaru Usman. Brazilec duel sledoval alespoň z hlediště, kde měl dokonce konflikt. "Technicky vzato jsem na UFC 294 bojoval, porazil jsem ve rvačce tři Čenčeny. Dejte mi mé výhry!" zažertoval pak na sociálních sítích, kde také sdílel video z incidentu. Ten prý spustilo to, že mu jeden z mužů ukázal prostředníček.

Co se týče zápasu Chimaeva s Usmanem, udělal Kamaru podle Costy za daných okolností maximum. "Ten zápas Chimaeva dost zmenšil. Lidi od něj mají velká očekávání, ale jsou to spíš laičtí fanoušci. Ti, co se vyznají, vědí, že sice možná má potenciál, ale ještě není připraven na velké zápasy. Kamaru by ho s plnou přípravou přejel. Myslím, že ti fanatici, co ho podporují, jsou jen děcka, která v něm vidí někoho, kdo je může reprezentovat. Jsou to takoví nerdové. Je to stejné jako, když si v kreslených seriálech někoho vyhlédnou a udělají si z něj hrdinu." ...

CELÝ ČLÁNEK