Když v bojovníkovi vyhasne oheň. Robo Pukač vysvětlil, proč vzdal souboj s Keltem a opustil OFA gym

Když v bojovníkovi vyhasne oheň. Robo Pukač vysvětlil, proč vzdal souboj s Keltem a opustil OFA gym

Psychika hraje v MMA zápasech důležitou roli, své o tom ví i slovenský bojovník Robo Pukač, který svůj poslední zápas prohrál především v hlavě. Kvůli tomu se rozhodl k radikální změně.

“Ano, odešli jsme - já, Feri, Tomáš Deák, Rony Paradeiser,” přiznal bojovník Robo Pukač během rozhovoru v pořadu Bez rukavic odchod z vyhlášeného slovenského gymu. “Není za tím jeden konkrétní důvod, je to vývoj mezilidských vztahů, situací. Až to dospělo do bodu, kdy jsem nabyl dojmu, že už to není vhodné místo pro můj fighterský a osobní rozvoj, už jsem se tam necítil tak příjemně,” řekl a zmínil také narušené vztahy s některými lidmi.

Pukač však nechtěl specifikovat, s kým konkrétně si v gymu přestal rozumět, odmítl se vyjádřit i k Iljovi Škondričovi, hlavní tváři Octagon Fighting Academy. Podle všeho ale nejde o jeden konkrétní moment, který by ho přiměl odejít, spíše šlo o dlouhodobou náladu v kolektivu. “S některými lidmi jsem měl dobrý vztah, i nadále je perfektní, s některými zase horší. A proto bych o tom už nerad dál mluvil, protože každá mince má dvě strany,” vysvětlil a dodal, že jsou některé věci hodně osobní, takže by je nerad zmiňoval před tolika lidmi ...

CELÝ ČLÁNEK