Kevin Lee chtěl po návratu do UFC ukázat svůj reálný potenciál, Rus ho ale uškrtil už za necelou minutu

Vedení UFC se rozhodlo, že Kevina Lee po návratu šetřit nebude a předhodilo ho rovnou rozjetému Fakhretdinovi. Ten si na Američanovi doslova smlsnul a připsal si už 20. výhru v řadě.

V letech 2014 až 2017 patřil Kevin Lee (19-8) mezi elitu lehké váhy a dokonce bojoval o porazitimní titul. Sen o šampionském pásu ale rodákovi z Michiganu překazil Tony Ferguson a odsunul Kevina tak říkajíc na druhou kolej. Nepříjemná zranění, osobní problémy i přechod do welterové váhy způsobily pád tohoto sebevědomého amerického bojovníka a odchod do konkurenční Eagle FC. Ve třiceti letech ale dostal od UFC druhou šanci a chystal se ukázat svůj "skutečný potenciál" a věřil, že po návratu do UFC vystoupá až na vrchol welterové divize (77 kg).

Zpátky v nejslavnějším oktagonu Kevina přivítal Rinat Fakhretdinov (21-1). Rus se pyšnil působivou sérií devatenácti výher v řadě včetně dvou vítězství na půdě nejlepší světové organizace UFC. V roce 2022 porazil Andrease Michailidise, který je nyní součásti turnaje TipSport Gamechanger v Oktagon MMA. Krom toho ukončil šestnáct soupeřů před limitem a pomalu se stává postrachem nabité welterové divize ...