Khamzat Chimaev vysvětluje, proč před UFC 279 neudělal váhu

Khamzat Chimaev vysvětluje, proč před UFC 279 neudělal váhu

Khamzat Chimaev se nevešel do váhového limitu veltrové váhy. Jeho zápas s Natem Diazem organizace zrušila a jeho novým soupeřem bude Kevin Holland. „Borz“ v rozhovoru s novináři řekl, že mu lékaři zakázali shazovat jen pár hodin před vážením.

Chimaev, před soubojem s Diazem, který se měl odehrát na UFC 279 v Las Vegas, fatálně převážil. Poté, co se „Borz“ ani zdaleka nedostal do limitu veltrové váhy, se UFC rozhodla změnit zápasovou kartu galavečera a jeho soupeřem bude nyní Kevin Holland. V zápase večera se Nate Diaz utká s Tonym Fergusonem. V rozhovoru pro ESPN se Chimaev takto vyjádřil k celé situaci:

„Nevím, něco s mým tělem nebylo v pořádku. Chtěl jsem dál shazovat, ale přišli nějací doktoři, někdo je zavolal, nevím kdo. Zakázali mi snižovat váhu. Řekl jsem jim, že to zvládnu a že musí počkat, bylo to ve čtyři hodiny ráno, měli jsme spoustu času, ale nedovolili mi to. Musel jsem souhlasit. Byli vystrašení. Nechtěl jsem přijít o peníze za to, že jsem neudělal váhu. Ale přikázali mi, abych přestal shazovat.“ ...

CELÝ ČLÁNEK