Má v ruce atomovku, říká Adesanya o Pereirovi. Čím ho posledně překvapil?

Má v ruce atomovku, říká Adesanya o Pereirovi. Čím ho posledně překvapil?

Stačí, aby se v zápase jednou pořádně trefil, a je konec. Údery šampiona Alexe Pereiry jsou pověstné, Adesanyu ale ve třetím vzájemném souboji překvapil něčím úplně jiným.

Na každého chlapa je chlap, říká se. A pohled na statistiky Israele Adesanyi to jasně ukazují. Mezi amatéry v kickboxu nenašel ve 32 zápasech přemožitele, mezi profíky pak prohrál z 80 zápasů pouhých 5. Dvakrát navíc se stejným protivníkem. Alex Pereira se pak po jednom z Izzyho rozhovorů rozhodl, že ho dožene i v UFC. To se mu loni na podzim povedlo a přestože před poslední pětiminutovkou prohrával 3:1 na kola, nakonec se znovu potvrdilo, že je Stylebenderovou Nemesis a zvítězil na TKO.

Tím příběh nekončí, v neděli ráno totiž proti sobě v oktagonu stanou počtvrté. Při té příležitosti Adesanya prozradil, čím ho Poatan posledně překvapil. "Docela rychle se oklepe. To bylo něco, co jsem rozhodně nečekal. Dal jsem mu nakládačku, ublížil jsem mu, unavil jsem ho, ale on se z toho velmi dobře vzpamatoval a byl schopen show ukončit. To je něco, co si z těch prvních čtyřech kol našeho posledního zápasu můžu vzít." ...

CELÝ ČLÁNEK