Mistr Jedi na sobotní Štvanici. Musíte najít rovnováhu mezi dobrem a zlem, řiká britský bojovník Akonne Wanliss

Mistr Jedi na sobotní Štvanici. Musíte najít rovnováhu mezi dobrem a zlem, řiká britský bojovník Akonne Wanliss

Málokterý bojovník přemýšlí o životě tak jako Akonne Wanliss. Tréninkový partner šampiona UFC žije a bojuje dle filozofie Hvězdných válek a sobotní turnaj Oktagonu na Štvanici rozzáří svým světelným mečem.

Svěží vítr vane z Britských ostrovů. Organizace Oktagon MMA podepsala dalšího nadějného britského zápasníka. Akonne Wanliss má tu čest trénovat se šampionem UFC Leonem Edwardsem a na sobotní Štvanici touží naplno ukázat své schopnosti. Sebevědomý bojovník z anglického Wolverhamptonu, milovník Hvězdných válek oplývá silou bojovníků Jedi a jde pro titul pérové divize. Páteční vážení zvládl bez větších problémů, a jak sám říká: Síla bude probuzena.  

V exkluzivním rozhovoru nám Akonne prozradil, jak speciálním bojovníkem opravdu je. Hvězdné války jsou světový fenomén, který ovlivnil několik generací diváků. Akonne je nejen divák ale i člověk, který žije v rovnováze světlé i temné strany Síly. Dokonce by se dalo říct, že se řídí podobnou filozofií jako Jiří Procházka. Zdá se, že Oktagon získal opravdovou hvězdu, která diváky zaujme nejen atraktivním bojovým stylem, ale i postojem k životu ...

CELÝ ČLÁNEK