Nejhorší zranění ramene, jaké u nás doktoři viděli, řekl šéf UFC a pěl na Procházku samou chválu

Nejhorší zranění ramene, jaké u nás doktoři viděli, řekl šéf UFC a pěl na Procházku samou chválu

Jiří Procházka se kvůli zranění vzdal titulu šampiona a za svůj přístup si vysloužil velký respekt u šéfa UFC. Ten také uvedl, že Teixeira odmítl o pás bojovat s náhradníkem z Ankalaevem..

Šampion Jiří Procházka byl bohužel nucen kvůli zranění ramene zrušit odvetu s Teixeirou, která se měla odehrát už 10. prosince. Podle manažera Tima Simpsona z Paradigm sports došlo k incidentu při běžném tréninku wrestlingu. Šéf UFC Dana White pro Yahoo Sports uvedl, že situace je opravdu vážná: "Je to nejhorší zranění ramene, jaké kdy doktoři v historii UFC viděli. Jeho rameno je na tom velmi špatně. Bude muset podstoupit vážnou operaci, která si vyžádá dlouhou rehabilitaci."

Jelikož se Jiří aktuálně nachází v Las Vegas, White za ním osobně vyrazil. "Včera večer jsme se s Jiřím setkali a poslouchejte, ten chlap je jedním z nejušlechtilejších lidí všech dob. Je to velký válečník a byl z toho hodně rozhozený. Přišel s tím, že by uvolnil titul ještě předtím, než jsme se k tomu vůbec dostali my. Bude mimo hodně dlouho a v nějakém bodě bychom mu asi museli pás vzít. Ale on nám to navrhnul sám a řekl, že je to kvůli respektu vůči ostatním bojovníkům. Nechtěl brzdit divizi. Řeknu vám, že ten kluk je borec, že zareagoval takhle." ...

CELÝ ČLÁNEK