Nejsem ten nejlehčí soupeř, ale byl by to největší zápas. Chandler má po další porážce spadeno na McGregora

Nejsem ten nejlehčí soupeř, ale byl by to největší zápas. Chandler má po další porážce spadeno na McGregora

Výsledkově se sice Michaelu Chandlerovi v UFC nedaří, jeho zápasy ale fanoušci milují. On by jim rád dal bitvu s Conorem McGregorem, nepohrdl by ale ani trilogií s dávným rivalem.

Přestože opět předvedl divácky atraktivní výkon a domů si zase odnesl bonus 50 tisíc dolarů za nejlepší zápas večera, ani tentokrát Michael Chandler na vítězství nedosáhl, když byl ve druhém kole souboje s Dustinem Poirierem nucen odklepat škrcení rear-naked choke. Na poturnajové tiskové konferenci neskrýval zklamání, se svým výkonem byl však spokojený. Se smíchem pak dodal, že v Madison Square Garden už víckrát bojovat nebude, jelikož tu má bilanci 0-3. 

Nijak zvlášť ale smutnit nemusí, fanoušci i šéf UFC ho milují. "Je zábavný, je jako náš vlastní Arturo Gatti," přirovnal White Chandlera ke slavnému boxerovi, který proslul díky velmi agresivnímu stylu. "Vždycky udělá zábavné zápasy, přichází bojovat a nechá v oktagonu všechno. To proto ho lidi milují." K zápasu s Poirierem pak šéf UFC doplnil: "Bylo to jedno z nejlepších prvních kol, jaké jsem za hodně dlouho dobu, možná vůbec kdy, viděl. Už předem nebylo pochyb, že to bude nejlepší zápas večera, možná jsme měli těm klukům vyplatit bonus už včera." ...

CELÝ ČLÁNEK