Novotný si postěžoval na české a slovenské bojovníky, nechtějí dělat show

Novotný si postěžoval na české a slovenské bojovníky, nechtějí dělat show

Prodávat MMA zápasy, to není jen tak. Promotér Ondřej Novotný si postěžoval, že s některými bojovníky je v tomto směru těžké spolupracovat.

Ondřej Novotný se ve světě bojových sportů pohybuje už dlouhá léta. Komentoval přenosy boxu i K-1, moderoval turnaje v dobách, kdy do hal chodil víceméně jen úzký okruh nadšenců. Nakonec se stal i promotérem a společně s Palem Nerudou pomohli z MMA během pár let udělat doslova masovou záležitost. Viděli jsme to koneckonců i teď o víkendu, kdy se jim opět povedlo naplnit pražskou O2 arenu.

Zatímco startovky prvních akcí OKTAGONu byly složeny takřka výhradně z českých a slovenských bojovníků, dnes je trend opačný. Organizace zkrátka přerostla hranice a na turnajích vídáme čím dál víc zahraničních fighterů. A očividně nejde jen o nutnou strategii, jak uspět na dalších trzích. Novotný si totiž v Podcastu bez jména na domácí bojovníky postěžoval, když moderátor Vladimír Kadlec, který je zároveň promotérem GCF, nadhodil, že je dnes v MMA důležitá show a někteří zápasníci to pořád nechápou ...

CELÝ ČLÁNEK