Obrat snů. Australan Maddalena získal působivé vítězství na KO, příště by se rád pobil s neporaženým přízrakem

Obrat snů. Australan Maddalena získal působivé vítězství na KO, příště by se rád pobil s neporaženým přízrakem

Vypadalo to skoro beznadějně, když ale Jack Della Maddalena viděl, že mu dochází čas, vyhecovalo ho to k senzačnímu obratu. Díky vítězství teď poskočí mezi špičku UFC, kde už má spadeno na hodně zajímavého soupeře.

Austrálie aktuálně nemá v UFC žádného šampiona, brzy by ale mohla mít hned tři. Alexander Volkanovski sice o pás v pérové váze nedávno přišel, ještě letos by ale mohl dostat šanci na reparát, mluví se o tom, že by s Topuriou obstaral hlavní zápas na plánovaném turnaji ve Španělsku. Robert Whittaker také není od další titulové šance ve střední váze daleko. A na vrchol se ve welterové váze dere také jistý Jack Della Maddalena.

Ten prohrál pouze dva první zápasy mezi profíky a od té doby sbírá jen samá vítězství. Před turnajem UFC 299 mu v divizním žebříčku patřila jedenáctá příčka a dostal velkou šanci poskočit, jelikož proti němu matchmakeři postavili čtvrtého Gilberta Burnse, tedy pořádně náročnou zkoušku. Brazilec se totiž rád přebíjí v postoji, zároveň ale může v případě potřeby vsadit na své prvotřídní jiu-jitsu. "Nejsem žádný gatekeeper, zničím ho a půjdu si pro další šanci zabojovat o titul," vzkazoval Australanovi ...

CELÝ ČLÁNEK