Okradli mě rozhodčí, protože nenávidí Trumpa, postěžoval si Colby po prohře s Leonem a ukázal na dalšího soupeře

Okradli mě rozhodčí, protože nenávidí Trumpa, postěžoval si Colby po prohře s Leonem a ukázal na dalšího soupeře

O titul UFC bojoval už potřetí, přes Kamaru Usmana dvakrát neprošel a nyní selhal i proti Leonu Edwardsovi. Colby Covington ale neztrácí naději, že pás šampiona jednoho dne získá. Nyní má spadeno na amerického karatistu.

Říkalo se, že nebýt Usmana, byl by šampionem divize do 77 kilogramů Covington. Byl to právě on, kdo dnes již bývalému šampionovi dokázal pořádně zatopit, ani jeden ze dvou pokusů ale v zisk titulu neproměnil. Poté, co "Nigerijskou noční můru" skolil Leon Edwards, se ale zdálo, že možná nadešla Colbyho chvíle. Jeho styl a nevyčerpatelná fyzička měly na nového krále welterové váhy platit, jenže realita nakonec vypadala úplně jinak. Covington nedokázal šlápnout na plyn, jak to u něj bývalo zvykem, a prohrál jasně 4:1 na kola. 

Hlavních příčin bylo zřejmě víc. Hned po duelu Colby zmínil, že ho negativně ovlivnila dlouhá zápasová pauza. Na tiskové konferenci pak doplnil, že ho šampion zaskočil tím, že po většinu času bojoval v klasickém guardu a ne v tzv. southpaw s pravou nohou vepředu. Přesto ve svých očích vyhrál 3:2 na kola ...

CELÝ ČLÁNEK