Organizace RFA oznámila pyramidu o pořádný balík a odtajnila další velký úlovek z domácí scény

Organizace RFA oznámila pyramidu o pořádný balík a odtajnila další velký úlovek z domácí scény

RFA na poslední tiskové konferenci potvrdila expanzi do zahraničí a nastínila i plány na domácí scéně. Ještě letos chce představit další velké jméno.

“Jsem velmi rád, že můžu oznámit, že během příštího roku budeme pokračovat do dalších dvou zemí. Jednou z nich bude Maďarsko, kde se nám letos podařilo podepsat opravdu nejlepší maďarské bojovníky, a to samé platí pro Srbsko. Teď jsme se vrátili z Bělehradu, kde se nám podařilo zamluvit halu. Takže příští rok v únoru a květnu se uvidíme i v zahraničí,” oznámil majitel Boris Marhanský hned úvodem celé konference. Později vysvětlil, že na těchto trzích nepůsobí žádné velké organizace, s nimiž by si konkurovali, což vnímají jako příležitost. Následovalo další zajímavé oznámení nového projektu. “RFA pyramida je nový koncept na příští rok. Na domácí scéně ještě v tomto měřítku nebyl, během jednoho večera uvidíme 8 bojovníků, vítěz si odnese velkou odměnu 30 tisíc eur.”

Pyramidy v různých variantách už představila konkurenční organizace Oktagon MMA. Během koronavirové pandemie šlo o úvodní projekt Oktagon Underground, vítězové v jednotlivých váhových kategoriích obdrželi odměnu 5 tisíc eur. Začátkem minulého roku pak navázali postojářským turnajem s podtitulem Last Man Standing, kde si Milan Páleš sáhl na 10 tisíc eur. Pokud se tedy jedná o výplatu pro vítěze, pak platí, že chystaný projekt od RFA nabídne největší odměnu. Odbojovat 3 MMA zápasy během jednoho večera ale bude pěkně náročné ...

CELÝ ČLÁNEK