Paddy Pimblett odhalil svůj recept na shazování váhy

Paddy Pimblett odhalil svůj recept na shazování váhy

Není to žádná raketová věda, říká hvězda UFC k čachrům se svojí tělesnou vahou. Známý požitkář popsal princip a jeho kuchař odhalil jídelníček.

Paddy Pimblett se kromě výkonů v kleci proslavil také neuvěřitelně rychlým nabíráním váhy. Po zápasech si totiž umí jídla dopřát vskutku do sytosti a pár dní po zápase už působí spíše jako tlustší bratr svého předhozího já. Dokonce i šéf UFC Dana White nedávno projevil o svou hvězdu starost a zároveň si postěžoval, že je těžké pro "Baddyho" domlouvat zápasy, protože to musí dělat s velkým předstihem, aby stihl přebytečná kila shodit. I sám britský bojovník teď přiznal, že naposledy si při tom sáhl na dno.

"Vždycky ten poslední týden před zápasem říkáš, že to byla nejlepší příprava," rozpovídal se Paddy o bojovnickém životě ve svém posledním vlogu. "Poslední přípravný kemp byl jedním z nejhorších v mém životě. Ode dne, co jsem se vrátil z Ameriky, jsem měl jen asi sedm týdnů, abych udělal váhu. UFC ohlásilo datum turnaje v Anglii a já jsem řekl, že na tom turnaji přece budu mít zápas, protože je to v O2 aréně. Měl jsem tedy sedm týdnů na to, abych shodil okolo 20 kilo a dokázal jsem to." Mnozí mu nevěřili, po vážení jim tedy poslal peprný vzkaz ...

CELÝ ČLÁNEK