Patrik Kincl prozradil, co chystá na Lohorého. Jak to vidí s UFC?

Patrik Kincl prozradil, co chystá na Lohorého. Jak to vidí s UFC?

Šampion střední váhy vysvětlil, proč stále stojí o zápas s Karlosem Vémolou. Cesta k odvetě začne už v první obhajobě, která se uskuteční v září. Jak chce zápas pojmout? A jak vidí své šance na UFC?

Průběh posledního zápasu Karlose Vémoly šampiona Patrika Kincla nijak nepřekvapil. Aleksandara Iliče sice vnímá jako šikovného postojáře, na zemi ale podle něj má stále co dohánět. Srbský “Joker” však posloužil jako poslední překážka na cestě za titulem v polotěžké divizi, Vémola se může začít připravovat na návrat do střední váhy. Pokud tedy vše dobře dopadne, dočká se Kincl vytoužené odvety.

Oba borci ostatně prakticky okamžitě přišlápli plyn v trashtalku. Patrik kupříkladu zkritizoval nástup, který hlavnímu zápasu na Štvanici předcházel. Na Instagramu dal jasně najevo, že královský hermelín s “pouťovou maskou terminátora” nejde moc dohromady, vzhledem k zjevné inspiraci u známého boxera na něj Vémola působil jako “Tyson Fury z Wishe”. Kincl si nebral servítky a na paškál si vzal i Karlosovy fanoušky. “Sherminátor je prostě vesmír bizáru (pro jeho skalní fanoušky: to znamená, že se to jakože stále rozpíná. Těžké si to představit, když je přece Země placatá, chápu).” Úřadující šampion střední váhy v rozhovoru pro iSport.cz vysvětlil, proč je pro něj odveta tolik důležitá ...

CELÝ ČLÁNEK