Pereira se rozpovídal o budoucnosti, rád by zkusil uspět v těžké váze, zároveň ale nechce brzdit divizi do 93 kg

Pereira se rozpovídal o budoucnosti, rád by zkusil uspět v těžké váze, zároveň ale nechce brzdit divizi do 93 kg

Nechybělo moc a Alex Pereira za necelé dva týdny naskočil do dalšího zápasu, možná dokonce proti Jiřímu Procházkovi, který hlásil, že má zájem. Kvůli zlomeným prstům na to ale nedojde a brazilský šampion přemýšlí, co dál.

Dění na vrcholu polotěžké divize UFC (93 kg) je teď pro české fanoušky hodně zajímavé. Po titulu tam totiž natahuje ruku Jiří Procházka, který si po velkolepém vítězství nad Aleksandarem Rakićem na UFC 300 řekl o odvetu s Alexem Pereirou. Jenže brazilský šampion se ihned nechal slyšet, že se mu rematch s českým samurajem příliš nezamlouvá a raději by čelil novým výzvám. O možnostech se teď rozpovídal v pořadu Trocação Franca.

"Pokud bude můj další zápas až za dlouho, samozřejmě bych raději obhajoval svůj pás. Kdyby to trvalo až moc dlouho a zápasil bych v těžké váze a přivodil si nějaká zranění, tak kdy bych pak titul obhajoval? Nechci polotěžkou divizi brzdit," vysvětlil a přiznal, že ideálním scénářem pro něj byl zápas v těžké váze na nadcházejícím UFC 301. Tahle varianta však bohužel nevyjde, jelikož má Alex zlomené prsty na obou nohách ...

CELÝ ČLÁNEK