Poatan zveřejnil video ze sparringu a poslal před odvetou výhružný vzkaz Adesanyov

Poatan zveřejnil video ze sparringu a poslal před odvetou výhružný vzkaz Adesanyov

Už jen necelý měsíc zbývá do titulové bitvy ve střední váze UFC a šampion se očividně nemůže dočkat, až svého rivala znovu porazí.

8. dubna se Alex "Poatan" Pereira a Israel "Stylebender" Adesanya již počtvrté střetnou na bojišti. První tři zápasy ovládl Brazilec a jako by znal přesný recept, jak na Novozélanďana vyzrát. KO z druhého vzájemného zápasu viděl před závěrečným dílem trilogie snad každý fanoušek bojových sportů. Adesanya se ale dušoval, že je vytržené z kontextu a do té doby na body jasně vyhrával. To se mu koneckonců dařilo i během posledního vzájemného utkání loni v listopadu. Jenže stačila jedna dobře trefená kombinace v poslední pětiminutovce a radoval se opět Pereira, který zvítězil na technické KO.

Adesanya se samozřejmě zlobil, měl za to, že se stále aktivně bránil a zvládl by tři minuty do konce zápasu přečkat. I proto trval na okamžité odvetě, na což vedení UFC samozřejmě kývlo, jelikož teď ve střední váze stejně nelze postavit zajímavější souboj. "Nikdy jsem nebyl motivovaný s tím chlapem bojovat, ale pro tenhle fight jsem na sebe vytvořil tlak. Čert vem pás, musím toho chlapa porazit, to je moje motivace, prostě ho porazit," pohovořil Israel o své motivaci na nedávné tiskové konferenci v Austrálii ...

CELÝ ČLÁNEK