Poirier zvažuje konec kariéry, přihlásil se mu ale hodně zajímavý soupeř

Poirier zvažuje konec kariéry, přihlásil se mu ale hodně zajímavý soupeř

Je mu sice teprve 35 let, za sebou má ale okolo padesáti zápasů, a tak není divu, že Dustin Poirier přemýšlí, že by ukončil kariéru. Pokud se ale rozhodne pokračovat, o souboj s ním má zájem australský tvrďák.

Dustin Poirier už před zápasem s Islamem Makhachevem otevřeně mluvil o tom, že možná pověsí rukavice na hřebík. A otazník nad pokračováním bojovnické kariéry visí pořád. "Bojoval jsem, abych se stal šampionem. Pro co jiného mám bojovat? Jen pro to zápasení samotné? Protože jsem na něm závislý, o tom není pochyb. Pro peníze? Já a má rodina se máme dobře, peníze nepotřebujeme. Jsou skvělé, ale zdraví je na prvním místě," přemýšlel nahlas na poturnajové tiskové konferenci a dodal, že by sice nejspíš dokázal vytvořit další sérii vítězství a díky tomu možná i dostat další šanci zabojovat o titul, ale ve 35 letech si po 50 zápasech už přijde starý.

Je tedy pravděpodobné, že pokud bude v kariéře nakonec pokračovat, bude se soustředit na superfighty proti zvučným jménům. A nabídku na jeden takový už dostal ...

CELÝ ČLÁNEK